BFS OÜ
Registrisse kantud 11645800BFS OÜ (registrikood 11645800) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46121). 2024. aasta müügitulu oli 750 307 eurot ja puhaskasum 37 995 eurot, bilansimaht 200 565 eurot. Juhatuse liikmed on Jaanus Salla, Maksim Ivanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2009 (17 a 5 k) · Katusepapi tn 4/1, Tallinn, 11412
Registriandmed KMKR EE101299066 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE101299066
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2023: 2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,3 % | 2023: 15,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,7 % | 2023: 73,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2023: 3,8 |
| Müügitulu kasv | −1,6 % | 2023: −25,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −4,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 750 307 | 762 893 | 1 025 196 | 836 763 | 754 546 | 925 432 |
| Puhaskasum | 37 995 | 18 821 | 67 045 | 37 178 | 112 805 | 135 960 |
| Käibevara | 194 685 | 160 484 | 306 137 | 255 150 | 334 998 | 241 959 |
| Põhivara | 5 880 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 200 565 | 160 484 | 306 137 | 255 150 | 334 998 | 241 959 |
| Kohustised kokku | 82 797 | 42 011 | 82 547 | 98 605 | 89 282 | 66 048 |
| Omakapital | 117 768 | 118 473 | 223 590 | 156 545 | 245 716 | 175 911 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2,5 % | 6,5 % | 4,4 % | 15,0 % | 14,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 194 685 € · 97,1 %
- Põhivara 5 880 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 82 797 € · 41,3 %
- Omakapital 117 768 € · 58,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 140 € | 4 958 € | 309 239 € | 1 |
| II kv 2026 | 17 599 € | 4 958 € | 498 640 € | 1 |
| I kv 2026 | 26 384 € | 5 112 € | 354 625 € | 1 |
| IV kv 2025 | 22 036 € | 5 420 € | 324 857 € | 1 |
| III kv 2025 | 19 010 € | 5 420 € | 288 292 € | 1 |
| II kv 2025 | 17 278 € | 5 420 € | 384 741 € | 1 |
| I kv 2025 | 26 521 € | 6 687 € | 419 158 € | 1 |
| IV kv 2024 | 14 578 € | 5 240 € | 237 883 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 047 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 653 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 103 080 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 178 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaanus Salla
- osaühing J.S. Inseneribüroo Tegelik kasusaaja
- osaühing Akinta Osanik
- Akinta Holding OÜ Tegelik kasusaaja
-
Maksim Ivanov
- Grenimi OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Akinta Holding OÜ 42,35 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.03.2021Muutmiskanne Ä 10129236 / 14
-
31.12.2020Muutmiskanne Ä 10129236 / 13
-
20.10.2020Muutmiskanne Ä 10129236 / 12
-
09.10.2020Muutmiskanne Ä 10129236 / M4
-
14.09.2020Muutmiskanne Ä 10129236 / M3
-
08.09.2020Muutmiskanne Ä 10129236 / 11
-
19.08.2020Muutmiskanne Ä 10129236 / M2
-
07.11.2019Muutmiskanne Ä 10129236 / 10
-
17.05.2019Muutmiskanne Ä 10129236 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10129236 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10129236 / 7
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10129236 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 07.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |