OÜ Premelar
Registrisse kantud 11646509OÜ Premelar (registrikood 11646509) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus (EMTAK 69102). 2025. aasta müügitulu oli 26 500 eurot ja puhaskasum 40 538 eurot, bilansimaht 364 779 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Sillandi. Juhatuse liige on Raul Sillandi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.05.2009 (17 a 5 k) · Aruheina tee 9, Peetri alevik, 75312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 153,0 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,1 % | 2024: 4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 500 | – | – | 0 | 145 000 | – |
| Puhaskasum | 40 538 | 13 232 | 12 997 | -4 696 | -98 656 | -127 821 |
| Käibevara | 364 779 | 324 241 | 311 009 | 298 012 | 311 424 | 410 506 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 364 779 | 324 241 | 311 009 | 298 012 | 311 424 | 410 506 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 0 | 8 716 | 9 142 |
| Omakapital | 364 779 | 324 241 | 311 009 | 298 012 | 302 708 | 401 364 |
| Kasumimarginaal | 153,0 % | – | – | – | -68,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 364 779 € · 100,0 %
- Omakapital 364 779 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Sillandi
- Osaühing BCA Autoekspert Juhatuse liige
- Tallinn, Soo tn 45 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Opsanol Osanik
- OÜ Smilt Grupp Juhatuse liige
- Ramatek Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Profintall Tegelik kasusaaja
- OÜ Storestal Juhatuse liige
- OÜ Võistluse 15 Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10129037 / 11
-
29.07.2022Muutmiskanne Ä 10129037 / 10
-
16.07.2022Muutmiskanne Ä 10129037 / M6
-
30.01.2018Muutmiskanne Ä 10129037 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10129037 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10129037 / 7
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 10129037 / 4
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 10129037 / 3
-
14.05.2009Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava või teises piirkonnas asuva isiku registrikaardile) Ä 129037
-
14.05.2009Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 129037 / 2
-
06.05.2009Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava või teises piirkonnas asuva isiku registrikaardile) Ä 129037 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | – | – |
| 2020 | 21.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |