Perforce Software OÜ
Registrisse kantud 11655017Perforce Software OÜ (registrikood 11655017) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 11 469 827 eurot ja puhaskasum 812 207 eurot, bilansimaht 23 109 308 eurot. Ettevõtte ainuomanik on ZEROTURNAROUND INC. Juhatuse liige on Sara Marie Kilian. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.06.2009 (17 a 4 k) · Roosikrantsi tn 11, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE101321112 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101321112
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,1 % | 2024: 60,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: 39,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,4 % | 2024: 79,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −25,8 % | 2024: +0,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 469 827 | 15 456 790 | 15 397 911 | 16 554 182 | 14 697 055 | 15 263 486 | 16 765 742 |
| Puhaskasum | 812 207 | 9 374 165 | 5 644 912 | 7 647 571 | 8 674 800 | 5 545 865 | 7 886 158 |
| Käibevara | 5 937 362 | 10 309 257 | 10 101 956 | 3 713 458 | 6 537 017 | 5 644 649 | 4 924 913 |
| Põhivara | 17 171 946 | 19 600 743 | 19 408 677 | 24 774 506 | 20 846 487 | 16 373 018 | 12 527 768 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 109 308 | 29 910 000 | 29 510 633 | 28 487 964 | 27 383 504 | 22 017 667 | 17 452 681 |
| Kohustised kokku | 5 461 647 | 6 226 018 | 7 842 784 | 8 726 548 | 11 337 336 | 14 646 299 | 1 392 910 |
| Omakapital | 17 647 661 | 23 683 982 | 21 667 849 | 19 761 416 | 16 046 168 | 7 371 368 | 16 059 771 |
| Kasumimarginaal | 7,1 % | 60,6 % | 36,7 % | 46,2 % | 59,0 % | 36,3 % | 47,0 % |
Kontsern 2021–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 779 358 | 19 483 554 | 19 148 241 | 20 953 772 | 15 372 560 |
| Puhaskasum | 912 544 | 9 544 204 | 5 602 922 | 7 780 811 | 8 688 219 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 24 195 632 | 31 086 864 | 30 515 097 | 29 415 266 | 28 258 267 |
| Kohustised kokku | 5 964 835 | 6 940 345 | 8 549 150 | 9 304 991 | 12 003 151 |
| Omakapital | 18 230 797 | 24 146 519 | 21 965 947 | 20 110 275 | 16 255 116 |
| Töötajaid | 74 | 92 | 99 | 95 | 56 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 937 362 € · 25,7 %
- Põhivara 17 171 946 € · 74,3 %
- Lühiajalised kohustised 2 920 347 € · 12,6 %
- Pikaajalised kohustised 2 541 300 € · 11,0 %
- Omakapital 17 647 661 € · 76,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 298 542 € | 357 298 € | 1 334 696 € | 32 |
| II kv 2026 | 319 976 € | 350 376 € | 1 415 548 € | 33 |
| I kv 2026 | 320 722 € | 347 989 € | 1 871 827 € | 35 |
| IV kv 2025 | 2 048 604 € | 381 107 € | 2 444 541 € | 36 |
| III kv 2025 | 641 064 € | 433 558 € | 1 837 205 € | 39 |
| II kv 2025 | 450 117 € | 486 666 € | 1 678 962 € | 42 |
| I kv 2025 | 414 369 € | 444 643 € | 3 212 816 € | 45 |
| IV kv 2024 | 1 938 476 € | 650 671 € | 2 371 855 € | 48 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 432 847 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 119 099 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 97,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 444 899 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 7 157 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side 31 tk
- 15. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 17 647 661 €
- 19. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 23 109 308 €
- 25. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 11 469 827 €
- 27. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 23,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.07.2025Muutmiskanne Ä 20045288 / 35
-
07.09.2023Ümberkujundamiskanne Ä 20045288 / 34
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 20045288 / 33
-
13.06.2022Muutmiskanne Ä 20045288 / 32
-
26.05.2022Muutmiskanne Ä 20045288 / M12
-
25.05.2022Muutmiskanne Ä 20045288 / M11
-
30.07.2021Muutmiskanne Ä 20045288 / 31
-
11.02.2021Muutmiskanne Ä 20045288 / 30
-
21.08.2020Muutmiskanne Ä 20045288 / M7
-
21.08.2020Muutmiskanne Ä 20045288 / 29
-
10.07.2020Muutmiskanne Ä 20045288 / 28
-
10.06.2020Muutmiskanne Ä 20045288 / 27
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.12.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |