OÜ Ledvico
Registrisse kantud 11655661OÜ Ledvico (registrikood 11655661) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2024. aasta müügitulu oli 20 387 eurot ja puhaskasum 8 173 eurot, bilansimaht 26 841 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Edvi Luiv. Juhatuse liige on Edvi Luiv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.06.2009 (17 a 4 k) · Ranna tee 1a, Tartu linn, 51008
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 40,1 % | 2023: 19,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 45,3 % | 2023: 35,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,2 % | 2023: 45,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2023: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +12,3 % | 2023: +10,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +37,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 387 | 18 154 | 16 381 | 5 252 | 5 921 | 4 102 |
| Puhaskasum | 8 173 | 3 514 | 8 251 | -5 363 | 14 | -816 |
| Käibevara | 26 841 | 21 447 | 13 192 | 4 040 | 8 739 | 8 088 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 841 | 21 447 | 13 192 | 4 040 | 8 739 | 8 151 |
| Kohustised kokku | 8 814 | 11 593 | 6 852 | 1 451 | 5 287 | 4 713 |
| Omakapital | 18 027 | 9 854 | 6 340 | 2 589 | 3 452 | 3 438 |
| Kasumimarginaal | 40,1 % | 19,4 % | 50,4 % | -102,1 % | 0,2 % | -19,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 841 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 814 € · 32,8 %
- Omakapital 18 027 € · 67,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
81211 Hoonete üldpuhastus põhitegevus 19 112 €
-
68311 Kinnisvarateenuste vahendusteenus 1 275 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 470 | 2 040 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi · maksed 1 060 €
- Notarite Koda · maksed -590 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20045360 / 5
-
30.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20045360 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20045360 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20045360 / 3
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20045360 / 2
-
08.06.2009Esmakanne Ä 45360
-
08.06.2009Esmakanne Ä 45360 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.10.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |