MMA Tools OÜ
Registrisse kantud 11660892MMA Tools OÜ (registrikood 11660892) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük (EMTAK 46842). 2025. aasta müügitulu oli 523 854 eurot ja puhaskasum 20 382 eurot, bilansimaht 173 128 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Kask. Juhatuse liikmed on Arne Kask, Mart Kask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2009 (17 a 4 k) · Mäealuse tn 3a/5, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101318060 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101318060
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 2024: -4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,7 % | 2024: -27,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,0 % | 2024: 62,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +51,8 % | 2024: −5,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 523 854 | 345 143 | 364 226 | 462 920 | 325 514 | 226 417 | 253 648 |
| Puhaskasum | 20 382 | -13 671 | -6 158 | 77 | 25 842 | -131 | -12 604 |
| Käibevara | 159 293 | 60 126 | 71 776 | 68 476 | 92 862 | 43 369 | 45 029 |
| Põhivara | 13 835 | 20 600 | 27 592 | 24 688 | 15 083 | 19 686 | 21 478 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 173 128 | 80 726 | 99 368 | 93 164 | 107 945 | 63 055 | 66 507 |
| Kohustised kokku | 102 158 | 30 138 | 35 110 | 22 748 | 37 606 | 18 558 | 21 879 |
| Omakapital | 70 970 | 50 588 | 64 258 | 70 416 | 70 339 | 44 497 | 44 628 |
| Kasumimarginaal | 3,9 % | -4,0 % | -1,7 % | 0,0 % | 7,9 % | -0,1 % | -5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 159 293 € · 92,0 %
- Põhivara 13 835 € · 8,0 %
- Lühiajalised kohustised 102 158 € · 59,0 %
- Omakapital 70 970 € · 41,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46842 Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük põhitegevus 384 066 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 139 788 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 826 € | 5 414 € | 124 958 € | 3 |
| II kv 2026 | 10 054 € | 5 020 € | 167 518 € | 3 |
| I kv 2026 | 12 884 € | 5 692 € | 168 900 € | 3 |
| IV kv 2025 | 6 440 € | 3 740 € | 151 528 € | 3 |
| III kv 2025 | 8 382 € | 5 700 € | 124 300 € | 3 |
| II kv 2025 | 7 249 € | 5 706 € | 122 054 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 049 € | 5 693 € | 82 076 € | 3 |
| IV kv 2024 | 9 171 € | 5 558 € | 96 005 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 942 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 805 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 653 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 157 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Arne Kask
- Tallinna Akadeemilise Malevkonna mittetulundusühing Juhatuse liige
-
Mart Kask
- Porgand ja Pojad OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 736 | 4 581 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigilaevastik · maksed 4 736 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10129707 / 15
-
27.11.2020Muutmiskanne Ä 10129707 / 14
-
07.11.2019Muutmiskanne Ä 10129707 / 13
-
26.11.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10129707 / 12
-
20.02.2018Muutmiskanne Ä 10129707 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10129707 / 10
-
30.10.2017Muutmiskanne Ä 10129707 / 9
-
18.04.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10129707 / 8
-
18.06.2014Muutmiskanne Ä 10129707 / 7
-
11.06.2014Muutmiskanne Ä 10129707 / M2
-
04.07.2011Muutmiskanne Ä 10129707 / 6
-
19.05.2011Muutmiskanne Ä 10129707 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |