Structo Group OÜ
Registrisse kantud 11680038Structo Group OÜ (registrikood 11680038) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala puituste ja -akende tootmine (EMTAK 16251). 2025. aasta müügitulu oli 9 293 022 eurot ja puhaskasum 270 302 eurot, bilansimaht 4 046 867 eurot. Juhatuse liige on Igor Klassen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.06.2009 (17 a 3 k) · Kadaka tee 84a, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101307275 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101307275
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puituste ja -akende tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,7 % | 2024: 32,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,7 % | 2024: 70,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +4,7 % | 2024: +20,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 293 022 | 8 877 824 | 7 370 225 | 8 249 490 | 4 372 292 | 3 491 436 | 2 725 218 |
| Puhaskasum | 270 302 | 554 256 | 583 180 | 647 051 | 131 179 | 104 789 | 75 890 |
| Käibevara | 2 244 765 | 1 884 122 | 1 714 103 | 1 921 772 | 972 015 | 857 031 | 604 636 |
| Põhivara | 1 802 102 | 517 054 | 391 235 | 272 067 | 189 143 | 109 382 | 158 101 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 046 867 | 2 401 176 | 2 105 338 | 2 193 839 | 1 161 158 | 966 413 | 762 737 |
| Kohustised kokku | 2 074 923 | 699 534 | 649 684 | 1 020 126 | 590 580 | 527 014 | 428 127 |
| Omakapital | 1 971 944 | 1 701 642 | 1 455 654 | 1 173 713 | 570 578 | 439 399 | 334 610 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 6,2 % | 7,9 % | 7,8 % | 3,0 % | 3,0 % | 2,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 244 765 € · 55,5 %
- Põhivara 1 802 102 € · 44,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 413 263 € · 34,9 %
- Pikaajalised kohustised 661 660 € · 16,3 %
- Omakapital 1 971 944 € · 48,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16251 Puituste ja -akende tootmine põhitegevus 5 323 575 €
-
25121 Metalluste ja -akende tootmine 3 963 230 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 217 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 715 € | 157 208 € | 1 786 576 € | 31 |
| II kv 2026 | 0 € | 151 518 € | 2 571 234 € | 32 |
| I kv 2026 | 0 € | 151 575 € | 2 726 068 € | 32 |
| IV kv 2025 | 0 € | 120 925 € | 2 603 931 € | 31 |
| III kv 2025 | 0 € | 111 230 € | 1 440 890 € | 28 |
| II kv 2025 | 0 € | 114 396 € | 2 763 976 € | 20 |
| I kv 2025 | 50 225 € | 112 448 € | 2 394 017 € | 20 |
| IV kv 2024 | 0 € | 102 648 € | 2 267 784 € | 20 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 238 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 52 403 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2 341,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 595 525 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 251 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Pals
- aktsiaselts SUNOREK Juhatuse liige Maksuvõlg
- Grandman Invest OÜ Osanik
- Tallinn, Koidu tn 16 // 18 // 20 // Loite tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
- PALS Invest OÜ Juhatuse liige
-
Merle Pals
- Grandman Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Seif Capital OÜ Juhatuse liige
- OÜ ARINA Osanik
- PALS Invest OÜ Osanik
-
Igor Klassen
- Klassenconsult OÜ Juhatuse liige
-
Kelly Pals
- Ilutuba Kellyke OÜ Tegelik kasusaaja
- Seif Capital OÜ Tegelik kasusaaja
- PALS Invest OÜ Osanik
-
Britt-Marie Kullison
- Hamden OÜ Osanik
- PALS Invest OÜ Osanik
-
Stella Pals
- PALS Invest OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
PALS Invest OÜ 51 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 7 tk
- 28. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 404 044 €
- 44. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 4 tk
- 46. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 17,3 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 160 |
| Müük avalikule sektorile | 4 493 | 8 509 |
| Toetused kokku | 0 | 4 160 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 3 718 €
- Laagri Haridus- ja Spordikeskus OÜ · maksed 775 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2025Muutmiskanne Ä 10131079 / 15
-
12.09.2025Muutmiskanne Ä 10131079 / M6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10131079 / 14
-
27.01.2022Kommertspandi avamiskanne K 10131079 / 13
-
26.01.2022Kommertspandi avamiskanne K 10131079 / M4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10131079 / 12
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10131079 / 11
-
26.10.2017Kommertspandi avamiskanne K 10131079 / 10
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10131079 / 9
-
09.10.2013Muutmiskanne Ä 10131079 / 8
-
16.10.2012Muutmiskanne Ä 10131079 / 7
-
16.10.2012Muutmiskanne Ä 10131079 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |