Tech On OÜ
Registrisse kantud 11680848Tech On OÜ (registrikood 11680848) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). 2025. aasta müügitulu oli 102 095 eurot ja puhaskasum 9 322 eurot, bilansimaht 56 718 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaie Mäedam. Juhatuse liige on Kaie Mäedam. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.07.2009 (17 a 3 k) · Kraaviaia tee 6, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE101353698 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101353698
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud ehituspaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: -6,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,5 % | 2024: -16,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 2024: 86,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 6,4 |
| Müügitulu kasv | +9,0 % | 2024: −15,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 095 | 93 679 | 110 790 | 88 777 | 66 572 | 65 061 | 76 167 |
| Puhaskasum | 9 322 | -5 585 | 7 816 | -13 571 | -24 401 | 4 915 | 6 088 |
| Käibevara | 56 718 | 35 256 | 35 733 | 22 080 | 33 948 | 49 144 | 63 049 |
| Põhivara | 0 | 4 348 | 15 518 | 20 080 | 24 791 | 25 471 | 3 774 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 718 | 39 604 | 51 251 | 42 160 | 58 739 | 74 615 | 66 823 |
| Kohustised kokku | 13 332 | 5 540 | 11 602 | 10 327 | 13 334 | 4 809 | 1 950 |
| Omakapital | 43 386 | 34 064 | 39 649 | 31 833 | 45 405 | 69 806 | 64 873 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | -6,0 % | 7,1 % | -15,3 % | -36,7 % | 7,6 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 718 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 332 € · 23,5 %
- Omakapital 43 386 € · 76,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 203 € | 2 775 € | 25 019 € | 2 |
| II kv 2026 | 6 127 € | 2 552 € | 22 163 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 252 € | 2 438 € | 18 844 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 996 € | 2 509 € | 26 132 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 462 € | 2 509 € | 29 470 € | 2 |
| II kv 2025 | 4 248 € | 2 091 € | 21 950 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 135 € | 2 159 € | 23 529 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 277 € | 2 339 € | 24 544 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 734 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 925 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 340 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 889 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKraaviaia tee 6, Randvere küla, 74016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10131347 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10131347 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10131347 / 8
-
07.09.2012Muutmiskanne Ä 10131347 / 7
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10131347 / 6
-
21.09.2009Muutmiskanne Ä 131347 / 5
-
16.09.2009Muutmiskanne Ä 131347 / M1
-
07.09.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 131347 / 2
-
07.09.2009Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 131347 / 4
-
07.09.2009Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 131347 / 3
-
01.07.2009Esmakanne Ä 131347
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |