Weekend Eesti OÜ
Registrisse kantud 11687767Weekend Eesti OÜ (registrikood 11687767) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala rõivaste jaemüük (EMTAK 47711). 2025. aasta müügitulu oli 37 037 251 eurot ja puhaskasum -585 134 eurot, bilansimaht 19 103 509 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Taavi Laeks. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2009 (17 a 3 k) · Niine tn 4a, Rakvere linn, 44313
Registriandmed KMKR EE101308591 · osakapital 4 079 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101308591
- Osakapital
- 4 079 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rõivaste jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,6 % | 2024: -2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,0 % | 2024: -9,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,2 % | 2024: 42,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +7,1 % | 2024: −0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 037 251 | 34 569 216 | 34 654 267 | 30 845 757 | 26 043 579 | 16 855 791 | 11 300 738 |
| Puhaskasum | -585 134 | -774 737 | 426 148 | 1 013 358 | 1 356 698 | 969 518 | 399 781 |
| Käibevara | 15 740 776 | 14 897 372 | 14 890 573 | 15 868 100 | 9 912 551 | 5 136 682 | 4 666 388 |
| Põhivara | 3 362 733 | 3 439 805 | 3 397 949 | 3 027 708 | 2 200 542 | 1 294 946 | 1 058 253 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 103 509 | 18 337 177 | 18 288 522 | 18 895 808 | 12 113 093 | 6 431 628 | 5 724 641 |
| Kohustised kokku | 11 813 302 | 10 461 842 | 9 638 450 | 11 926 903 | 6 057 546 | 3 555 396 | 3 737 910 |
| Omakapital | 7 290 207 | 7 875 335 | 8 650 072 | 6 968 905 | 6 055 547 | 2 876 232 | 1 986 731 |
| Kasumimarginaal | -1,6 % | -2,2 % | 1,2 % | 3,3 % | 5,2 % | 5,8 % | 3,5 % |
Kontsern 2021–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 143 649 | 36 502 438 | 36 159 021 | 31 892 065 | 26 175 098 |
| Puhaskasum | -490 224 | -799 277 | 217 998 | 852 400 | 1 357 463 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 19 151 307 | 18 113 321 | 18 115 842 | 18 821 104 | 12 049 102 |
| Kohustised kokku | 12 331 754 | 10 803 550 | 10 006 794 | 12 185 073 | 6 165 471 |
| Omakapital | 6 819 553 | 7 309 771 | 8 109 048 | 6 636 031 | 5 883 631 |
| Töötajaid | 293 | 268 | 277 | 238 | 188 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 740 776 € · 82,4 %
- Põhivara 3 362 733 € · 17,6 %
- Lühiajalised kohustised 11 799 164 € · 61,8 %
- Pikaajalised kohustised 14 138 € · 0,1 %
- Omakapital 7 290 207 € · 38,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47711 Rõivaste jaemüük põhitegevus 21 825 986 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 15 211 265 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 554 250 € | 543 464 € | 7 181 649 € | 324 |
| II kv 2026 | 1 455 315 € | 553 423 € | 12 050 795 € | 301 |
| I kv 2026 | 1 660 696 € | 546 171 € | 13 153 811 € | 334 |
| IV kv 2025 | 1 574 166 € | 577 527 € | 15 425 447 € | 333 |
| III kv 2025 | 1 037 119 € | 513 679 € | 11 857 990 € | 359 |
| II kv 2025 | 874 914 € | 483 051 € | 10 966 671 € | 324 |
| I kv 2025 | 1 133 399 € | 496 938 € | 11 711 872 € | 298 |
| IV kv 2024 | 1 639 737 € | 483 810 € | 14 012 685 € | 331 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 518 083 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 181 155 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 393 883 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 075 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: BALTCAP GROWTH FUND EUVECA USALDUSFOND
- Osaühing Tradehouse Osanik Maksuvõlg
-
Esindajakonto: AB SEB BANKAS
- Novian Eesti OÜ Osanik
- ÄäreMaa OÜ Osanik
- Earth Invest OÜ Osanik
- EPUS PROPERTIES OÜ Osanik
- H2Electro OÜ Osanik Maksuvõlg
- Kaazys Agro OÜ Osanik
-
Taavi Laeks
- ML HOBUNE UÜ Tegelik kasusaaja
- MLGR Kaubandus OÜ Osanik Maksuvõlg
- 3JL Sport OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
- Weekend Logistika OÜ Osanik
-
Merlin Laeks
- MLGR Kaubandus OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 12.11.2021
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| 3JL Sport OÜ Kustutatud registrist | 60 % | 6 000 € | 18.07.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
MLGR Kaubandus OÜ 84,25 %
-
-
-
AS BaltCap 100 %
-
-
Osalused ja nende osalused (1)
-
3JL Sport OÜ 60 %
Skeem
LEI 984500EAB38BF9AH1B92 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 17.11.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 04.07.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 12.02.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 07.05.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Rakvere linn 585 134 €
- 2. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Rakvere linn 37 037 251 €
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Rakvere linn 37 tk
- 4. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Rakvere linn 6 tk
- 5. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Rakvere linn 19 103 509 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 525 | 565 |
| Müük avalikule sektorile | 13 753 | 36 798 |
| Toetused kokku | 2 525 | 565 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Linnavalitsus · toetus 2 525 €
- Valgamaa Kutseõppekeskus · maksed 2 234 €
- SA Rapla Spordirajatised · maksed 2 124 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 2 000 €
- Tartu Ülikool · maksed 1 148 €
- Tallinna Linnateater · maksed 1 130 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.06.2025Muutmiskanne Ä 40023839 / 26
-
23.05.2025Muutmiskanne Ä 40023839 / M11
-
05.06.2023Muutmiskanne Ä 40023839 / 25
-
08.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40023839 / 24
-
16.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40023839 / 23
-
19.07.2022Muutmiskanne Ä 40023839 / 22
-
26.05.2022Muutmiskanne Ä 40023839 / 21
-
02.03.2022Kommertspandi avamiskanne K 40023839 / 20
-
24.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40023839 / 19
-
21.01.2022Muutmiskanne Ä 40023839 / 18
-
21.12.2021Muutmiskanne Ä 40023839 / 17
-
15.12.2021Kommertspandi kustutamiskanne K 40023839 / 16
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.07.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 04.09.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 13.07.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 13.08.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 28.08.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |