OÜ Fivecrew
Registrisse kantud 11695086OÜ Fivecrew (registrikood 11695086) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala peakontorite tegevus (EMTAK 70101). Ettevõtte ainuomanik on Mikalai Charnyshou. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Mikalai Charnyshou, Oleg Savtšenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.08.2009 (17 a 2 k) · Kopli tn 90, Tallinn, 10416
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Peakontorite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,1 % | 2024: -129,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,7 % | 2024: 50,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -3 544 | -49 800 | -2 561 | -85 203 | -5 357 | -1 902 | 150 |
| Käibevara | 29 257 | 32 542 | 41 028 | 83 221 | 88 845 | 173 762 | 220 014 |
| Põhivara | 44 071 | 43 636 | 89 435 | 59 846 | 138 426 | 58 256 | 57 137 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 73 328 | 76 178 | 130 463 | 143 067 | 227 271 | 232 018 | 277 151 |
| Kohustised kokku | 38 378 | 37 684 | 42 169 | 52 211 | 51 213 | 50 603 | 93 834 |
| Omakapital | 34 950 | 38 494 | 88 294 | 90 856 | 176 058 | 181 415 | 183 317 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 257 € · 39,9 %
- Põhivara 44 071 € · 60,1 %
- Pikaajalised kohustised 38 378 € · 52,3 %
- Omakapital 34 950 € · 47,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mikalai Charnyshou
- Inccom OÜ Juhatuse liige
-
Oleg Savtšenko
- Poksiklubi Dünamo Tallinn Juhatuse liige
- TOTAL FINANCE HOLDING OÜ Osanik
- New Century Holding OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Inccom OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 95 300 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Inccom OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.02.2026Muutmiskanne Ä 10132290 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10132290 / 12
-
12.08.2019Muutmiskanne Ä 10132290 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10132290 / 10
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10132290 / 9
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10132290 / 8
-
23.04.2013Muutmiskanne Ä 10132290 / 7
-
25.03.2013Muutmiskanne Ä 10132290 / M2
-
22.02.2012Muutmiskanne Ä 10132290 / 6
-
24.01.2012Muutmiskanne Ä 10132290 / M1
-
01.12.2009Muutmiskanne Ä 132290 / 5
-
11.09.2009Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 132290 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |