MAROPA OÜ
Registrisse kantud 11697553MAROPA OÜ (registrikood 11697553) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 4 797 eurot ja puhaskasum 1 834 eurot, bilansimaht 7 831 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaire Pekkermann. Juhatuse liige on Kaire Pekkermann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.08.2009 (17 a 2 k) · Mulla tn 8, Tallinn, 10611
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,2 % | 2024: 9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,4 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 584,3 | 2024: 523,1 |
| Müügitulu kasv | −5,2 % | 2024: +3,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 797 | 5 059 | 4 887 | 4 574 | 5 105 | 4 271 | 9 175 |
| Puhaskasum | 1 834 | 484 | 3 606 | 1 748 | 2 961 | 3 995 | 651 |
| Käibevara | 4 090 | 6 277 | 5 378 | 5 655 | 10 452 | 10 391 | 6 541 |
| Põhivara | 3 741 | 725 | 1 140 | 1 554 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 831 | 7 002 | 6 518 | 7 209 | 10 452 | 10 391 | 6 541 |
| Kohustised kokku | 7 | 12 | 12 | 2 610 | 2 800 | 2 900 | 3 045 |
| Omakapital | 7 824 | 6 990 | 6 506 | 4 599 | 7 652 | 7 491 | 3 496 |
| Kasumimarginaal | 38,2 % | 9,6 % | 73,8 % | 38,2 % | 58,0 % | 93,5 % | 7,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 090 € · 52,2 %
- Põhivara 3 741 € · 47,8 %
- Lühiajalised kohustised 7 € · 0,1 %
- Omakapital 7 824 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 584,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 445 € | 856 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 430 € | 171 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 790 € | 184 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 1 730 € | 739 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 482 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 285 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10132577 / 10
-
10.06.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10132577 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10132577 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10132577 / 7
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10132577 / 6
-
25.03.2015Muutmiskanne Ä 10132577 / 5
-
25.04.2013Muutmiskanne Ä 10132577 / 4
-
04.10.2010Muutmiskanne Ä 10132577 / 3
-
17.09.2010Muutmiskanne Ä 10132577 / M1
-
01.02.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 132577 / 2
-
11.08.2009Esmakanne Ä 132577
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |