Werdant Engineering OÜ
Registrisse kantud 11699078Werdant Engineering OÜ (registrikood 11699078) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 234 683 eurot ja puhaskasum 313 313 eurot, bilansimaht 2 998 426 eurot. Juhatuse liikmed on Pyry Jan Leo Vehmas, Sakari Olavi Vehmas, Aleksi Kasimir Vehmas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.08.2009 (17 a 2 k) · Kesk-Ameerika tn 7-1, Tallinn, 10122
Registriandmed KMKR EE101314035 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101314035
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 133,5 % | 2024: 158,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,8 % | 2024: 17,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 62,3 | 2024: 26,2 |
| Müügitulu kasv | −17,9 % | 2024: −18,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 234 683 | 285 769 | 348 587 | 490 972 | 639 421 | 475 563 | 170 326 |
| Puhaskasum | 313 313 | 453 543 | 297 791 | 259 366 | 777 610 | 390 875 | -524 |
| Käibevara | 867 209 | 724 998 | 538 471 | 437 080 | 528 040 | 410 845 | 264 770 |
| Põhivara | 2 131 217 | 1 979 726 | 1 725 786 | 1 562 647 | 1 262 888 | 515 208 | 321 374 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 998 426 | 2 704 724 | 2 264 257 | 1 999 727 | 1 790 928 | 926 053 | 586 144 |
| Kohustised kokku | 106 824 | 126 436 | 128 512 | 143 773 | 164 616 | 29 351 | 32 317 |
| Omakapital | 2 891 602 | 2 578 288 | 2 135 745 | 1 855 954 | 1 626 312 | 896 702 | 553 827 |
| Kasumimarginaal | 133,5 % | 158,7 % | 85,4 % | 52,8 % | 121,6 % | 82,2 % | -0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 867 209 € · 28,9 %
- Põhivara 2 131 217 € · 71,1 %
- Lühiajalised kohustised 13 919 € · 0,5 %
- Pikaajalised kohustised 92 905 € · 3,1 %
- Omakapital 2 891 602 € · 96,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 62,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 926 € | 2 711 € | 2 365 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 163 € | 2 655 € | 1 050 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 059 € | 2 883 € | 7 729 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 784 € | 2 969 € | 68 484 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 246 € | 2 969 € | 60 329 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 496 € | 2 969 € | 59 942 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 994 € | 2 813 € | 77 930 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 789 € | 2 708 € | 146 456 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 309 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 904 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 166,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 788 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2 891 602 €
- 19. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2 998 426 €
- 27. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 313 313 €
- 38. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 234 683 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10132756 / 10
-
07.05.2021Muutmiskanne Ä 10132756 / 9
-
10.12.2019Muutmiskanne Ä 10132756 / 8
-
30.01.2019Muutmiskanne Ä 10132756 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10132756 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10132756 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10132756 / 4
-
10.01.2012Muutmiskanne Ä 10132756 / 3
-
26.08.2009Muutmiskanne Ä 132756 / 2
-
17.08.2009Esmakanne Ä 132756
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |