Artekom OÜ
Registrisse kantud 11699428Artekom OÜ (registrikood 11699428) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük (EMTAK 46832). 2024. aasta müügitulu oli 4 613 785 eurot ja puhaskasum 197 444 eurot, bilansimaht 2 051 828 eurot. Juhatuse liige on Marek Stahhov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.08.2009 (17 a 2 k) · Mäe tn 6, Keila linn, 76606
Registriandmed KMKR EE101312804 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101312804
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2023: 10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,4 % | 2023: 30,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,5 % | 2023: 73,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2023: 3,6 |
| Müügitulu kasv | +21,9 % | 2023: −24,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −0,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 613 785 | 3 785 894 | 4 979 350 | 3 802 247 | 3 518 316 | 4 643 802 |
| Puhaskasum | 197 444 | 412 366 | 198 781 | 22 012 | 135 780 | 212 802 |
| Käibevara | 1 686 508 | 1 746 262 | 1 707 001 | 1 440 413 | 1 616 777 | 1 066 454 |
| Põhivara | 365 320 | 94 084 | 153 180 | 167 785 | 201 952 | 536 875 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 051 828 | 1 840 346 | 1 860 181 | 1 608 198 | 1 818 729 | 1 603 329 |
| Kohustised kokku | 770 023 | 484 956 | 637 535 | 448 240 | 565 399 | 432 016 |
| Omakapital | 1 281 805 | 1 355 390 | 1 222 646 | 1 159 958 | 1 253 330 | 1 171 313 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 10,9 % | 4,0 % | 0,6 % | 3,9 % | 4,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 686 508 € · 82,2 %
- Põhivara 365 320 € · 17,8 %
- Lühiajalised kohustised 770 023 € · 37,5 %
- Omakapital 1 281 805 € · 62,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 161 978 € | 19 199 € | 2 148 759 € | 6 |
| II kv 2026 | 122 745 € | 17 476 € | 2 219 784 € | 6 |
| I kv 2026 | 124 122 € | 18 108 € | 1 198 245 € | 6 |
| IV kv 2025 | 237 479 € | 19 511 € | 2 423 163 € | 6 |
| III kv 2025 | 180 311 € | 20 180 € | 2 273 559 € | 6 |
| II kv 2025 | 207 045 € | 19 585 € | 2 001 070 € | 6 |
| I kv 2025 | 187 301 € | 18 752 € | 1 840 426 € | 6 |
| IV kv 2024 | 196 529 € | 20 048 € | 1 976 548 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 53 993 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 716 253 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 051 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Stahhov
- Tarmot OÜ Tegelik kasusaaja
- Hilles Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 25.02.2022
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige pikema staažiga juhatused · Keila linn 17,2 a
- 6. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Keila linn 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 105 | 1 382 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ehte Humanitaargümnaasium · maksed 105 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
03.03.2022Muutmiskanne Ä 10132794 / 8
-
25.02.2022Muutmiskanne Ä 10132794 / 7
-
30.06.2019Muutmiskanne Ä 10132794 / 6
-
07.02.2019Muutmiskanne Ä 10132794 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10132794 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10132794 / 3
-
06.01.2012Muutmiskanne Ä 10132794 / 2
-
18.08.2009Esmakanne Ä 132794
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |