HLR Electronics OÜ
Registrisse kantud 11701071HLR Electronics OÜ (registrikood 11701071) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsaääre küla, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 25 202 eurot ja puhaskasum 16 408 eurot, bilansimaht 20 321 eurot. Juhatuse liige on Heikki Reidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.2009 (17 a 1 k) · Kadaka tee 3, Metsaääre küla, 86408
Registriandmed KMKR EE102002582 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102002582
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 65,1 % | 2024: 42,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 83,1 % | 2024: 70,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,6 | 2024: 15,3 |
| Müügitulu kasv | +18,2 % | 2024: −2,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 202 | 21 323 | 21 845 | 19 431 | 19 372 | 28 191 | 22 248 |
| Puhaskasum | 16 408 | 8 988 | 12 231 | 9 510 | 10 824 | 13 553 | 768 |
| Käibevara | 17 521 | 7 212 | 14 051 | 12 703 | 13 659 | 11 471 | 5 707 |
| Põhivara | 2 800 | 6 000 | 86 | 293 | 500 | 867 | 1 270 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 321 | 13 212 | 14 137 | 12 996 | 14 159 | 12 338 | 6 977 |
| Kohustised kokku | 572 | 471 | 784 | 674 | 523 | 566 | 1 708 |
| Omakapital | 19 749 | 12 741 | 13 353 | 12 322 | 13 636 | 11 772 | 5 269 |
| Kasumimarginaal | 65,1 % | 42,2 % | 56,0 % | 48,9 % | 55,9 % | 48,1 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 521 € · 86,2 %
- Põhivara 2 800 € · 13,8 %
- Lühiajalised kohustised 572 € · 2,8 %
- Omakapital 19 749 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 926 € | 1 201 € | 9 168 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 444 € | 1 201 € | 5 735 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 987 € | 0 € | 7 864 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 587 € | 0 € | 7 094 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 057 € | 0 € | 6 727 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 706 € | 0 € | 5 228 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 361 € | 63 € | 5 495 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 186 € | 105 € | 5 292 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 975 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 056 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sirly Salandi
- Rapla vald, Kaiu alevik, Maisimäe põik 4 korteriühistu Juhatuse liige
- 6G Welding OÜ Tegelik kasusaaja
-
Karli Salandi
- Saarvelt OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.10.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30039176 / 8
-
13.11.2022Muutmiskanne Ä 30039176 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30039176 / 6
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30039176 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30039176 / 4
-
11.03.2015Muutmiskanne Ä 30039176 / 3
-
08.02.2012Muutmiskanne Ä 30039176 / 2
-
15.12.2011Muutmiskanne Ä 30039176 / M2
-
27.08.2009Esmakanne Ä 39176
-
27.08.2009Esmakanne Ä 39176 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |