Honwick OÜ
Registrisse kantud 11709196Honwick OÜ (registrikood 11709196) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tade küla, tegevusala muud mujal liigitamata eriehitustööd (EMTAK 4399). 2025. aasta müügitulu oli 131 405 eurot ja puhaskasum 2 938 eurot, bilansimaht 82 522 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valter Karu. Juhatuse liige on Valter Karu. Maksuvõlg on 394,49 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.2009 (17 a 1 k) · Liivango, Tade küla, 75124
Registriandmed KMKR EE101324818 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101324818
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,2 % | 2024: -7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2024: -25,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,0 % | 2024: 88,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,9 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −36,5 % | 2024: +10,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 405 | 206 904 | 188 100 | 185 310 | 97 031 | 78 691 | 40 493 |
| Puhaskasum | 2 938 | -16 298 | 19 597 | 36 069 | 20 827 | -4 314 | 446 |
| Käibevara | 71 062 | 26 987 | 44 039 | 20 933 | 23 258 | 15 620 | 5 542 |
| Põhivara | 11 460 | 44 458 | 41 185 | 41 855 | 5 741 | 8 660 | 9 581 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 82 522 | 71 445 | 85 224 | 62 788 | 28 999 | 24 280 | 15 123 |
| Kohustised kokku | 16 522 | 8 383 | 5 864 | 3 025 | 5 305 | 21 414 | 7 943 |
| Omakapital | 66 000 | 63 062 | 79 360 | 59 763 | 23 694 | 2 866 | 7 180 |
| Kasumimarginaal | 2,2 % | -7,9 % | 10,4 % | 19,5 % | 21,5 % | -5,5 % | 1,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 71 062 € · 86,1 %
- Põhivara 11 460 € · 13,9 %
- Lühiajalised kohustised 8 995 € · 10,9 %
- Pikaajalised kohustised 7 527 € · 9,1 %
- Omakapital 66 000 € · 80,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 384 € | 1 259 € | 75 576 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 1 212 € | 30 523 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 723 € | 1 191 € | 34 807 € | 1 |
| IV kv 2025 | 9 102 € | 1 149 € | 42 800 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 244 € | 1 149 € | 38 205 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 601 € | 1 149 € | 17 165 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 406 € | 1 142 € | 15 148 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 460 € | 1 127 € | 74 173 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 461 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 420 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 17,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 192 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 807 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 394,49 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiivango, Tade küla, 75124
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 394.49 €
-
26.04.2024Muutmiskanne Ä 10133017 / 13
-
24.04.2024Muutmiskanne Ä 10133017 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10133017 / 11
-
08.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10133017 / 10
-
24.05.2018Muutmiskanne Ä 10133017 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10133017 / 8
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 10133017 / 7
-
04.11.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 133017 / 6
-
13.10.2009Muutmiskanne Ä 133017 / 5
-
08.10.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 133017 / 2
-
08.10.2009Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 133017 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |