OÜ Exmente
Registrisse kantud 11710489OÜ Exmente (registrikood 11710489) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Mäliküla, tegevusala konverentside ja messide korraldamine (EMTAK 82301). 2025. aasta müügitulu oli 25 545 eurot ja puhaskasum 7 948 eurot, bilansimaht 31 773 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katrin Puusepp. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Katrin Puusepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2009 (17 a 1 k) · Uuetoa/1, Mäliküla, 88223
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Konverentside ja messide korraldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,1 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,1 % | 2024: 7,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 91,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 429,4 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −2,8 % | 2024: +87,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +27,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 545 | 26 290 | 14 000 | 4 600 | 4 734 | 7 497 | 13 291 |
| Puhaskasum | 7 948 | 2 117 | -10 146 | -3 545 | -4 427 | 1 078 | 3 174 |
| Käibevara | 31 773 | 30 274 | 35 658 | 45 804 | 49 349 | 53 801 | 53 157 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 773 | 30 274 | 35 658 | 45 804 | 49 349 | 53 801 | 53 157 |
| Kohustised kokku | 74 | 2 523 | 0 | 0 | 0 | 23 | 457 |
| Omakapital | 31 699 | 27 751 | 35 658 | 45 804 | 49 349 | 53 778 | 52 700 |
| Kasumimarginaal | 31,1 % | 8,1 % | -72,5 % | -77,1 % | -93,5 % | 14,4 % | 23,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 773 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 74 € · 0,2 %
- Omakapital 31 699 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 429,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 113 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 843 € | 881 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 935 € | 996 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Lind Keraamika OÜ | 0,13 % | 4 € | 16.08.2023 | 71 388 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Lind Keraamika OÜ 0,13 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUuetoa/1, Mäliküla, 88223
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2024Muutmiskanne Ä 10133159 / 16
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10133159 / 15
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 10133159 / 14
-
22.08.2022Muutmiskanne Ä 10133159 / 13
-
02.09.2021Muutmiskanne Ä 10133159 / 12
-
15.05.2018Muutmiskanne Ä 10133159 / M3
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10133159 / 10
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10133159 / 11
-
08.03.2018Muutmiskanne Ä 10133159 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10133159 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10133159 / 8
-
28.12.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10133159 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.11.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.11.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |