Hexandra OÜ
Registrisse kantud 11713105Hexandra OÜ (registrikood 11713105) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 89 916 eurot ja puhaskasum 47 934 eurot, bilansimaht 120 328 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Anneli Agasild, Marek Läll. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2009 (17 a 1 k) · Trummi tn 38k, Tallinn, 12617
Registriandmed KMKR EE102390825 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102390825
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 53,3 % | 2024: 41,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,7 % | 2024: 58,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 84,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,6 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −16,4 % | 2024: +2,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 89 916 | 107 504 | 105 060 | 97 191 | 50 081 | – | 0 |
| Puhaskasum | 47 934 | 44 716 | 86 693 | 59 545 | 53 286 | -13 | 9 988 |
| Käibevara | 74 562 | 39 697 | 126 836 | 74 211 | 44 560 | 5 790 | 15 803 |
| Põhivara | 45 766 | 51 288 | 56 727 | 42 658 | 12 500 | 12 500 | 12 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 120 328 | 90 985 | 183 563 | 116 869 | 57 060 | 18 290 | 28 303 |
| Kohustised kokku | 5 465 | 14 055 | 5 749 | 5 748 | 5 484 | – | – |
| Omakapital | 114 863 | 76 930 | 177 814 | 111 121 | 51 576 | 18 290 | 28 303 |
| Kasumimarginaal | 53,3 % | 41,6 % | 82,5 % | 61,3 % | 106,4 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 74 562 € · 62,0 %
- Põhivara 45 766 € · 38,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 465 € · 4,5 %
- Omakapital 114 863 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 215 € | 3 427 € | 22 479 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 237 € | 3 427 € | 22 479 € | 1 |
| I kv 2026 | 23 206 € | 3 581 € | 22 479 € | 1 |
| IV kv 2025 | 8 507 € | 3 889 € | 22 479 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 459 € | 3 889 € | 22 479 € | 1 |
| II kv 2025 | 8 215 € | 3 889 € | 22 479 € | 1 |
| I kv 2025 | 17 303 € | 4 483 € | 24 352 € | 1 |
| IV kv 2024 | 23 195 € | 3 571 € | 28 098 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 738 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 142 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 493 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 197 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anneli Agasild
- Osaühing Multilingua Tõlkebüroo Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts Harmalen Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Multilingua Tõlkebüroo | 50 % | 1 278 € | 01.09.2023 | 139 326 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTrummi tn 38k, Tallinn, 12617
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10133468 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10133468 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10133468 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10133468 / 4
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10133468 / 3
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10133468 / 2
-
08.09.2009Esmakanne Ä 133468
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |