HEAVYINSTALL OÜ
Registrisse kantud 11716664HEAVYINSTALL OÜ (registrikood 11716664) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge (EMTAK 4799). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -9 938 eurot, bilansimaht 213 811 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jarmo Olavi Autio. Juhatuse liige on Jarmo Olavi Autio. Maksuvõlg on 5 628,80 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.09.2009 (17 a 1 k) · Väike-Ameerika tn 8, Tallinn, 10129
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: 28,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,2 % | 2022: 11,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,1 % | 2022: 31,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2022: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2022: +38,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 27 648 | 20 000 | 0 | 15 133 |
| Puhaskasum | -9 938 | 7 748 | 14 451 | -150 | -130 307 |
| Käibevara | 213 811 | 213 811 | 224 387 | 208 078 | 213 408 |
| Põhivara | 0 | 0 | 3 986 | 3 986 | 3 986 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 213 811 | 213 811 | 228 373 | 212 064 | 217 394 |
| Kohustised kokku | 155 929 | 145 991 | 168 301 | 166 443 | 171 622 |
| Omakapital | 57 882 | 67 820 | 60 072 | 45 621 | 45 772 |
| Kasumimarginaal | – | 28,0 % | 72,3 % | – | -861,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 213 811 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 155 929 € · 72,9 %
- Omakapital 57 882 € · 27,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 33 € | 33 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 33 € | 33 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 16 € | 30 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 30 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 19 648 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 5 628,80 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10133879 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10133879 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10133879 / 7
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10133879 / 6
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 10133879 / 5
-
02.12.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10133879 / 4
-
17.09.2010Muutmiskanne Ä 10133879 / 3
-
01.10.2009Muutmiskanne Ä 133879 / 2
-
18.09.2009Esmakanne Ä 133879
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 30.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |