Playflame OÜ
Registrisse kantud 11719964Playflame OÜ (registrikood 11719964) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Lasila küla, tegevusala videomängude kirjastamine (EMTAK 58211). 2025. aasta müügitulu oli 28 875 eurot ja puhaskasum -95 463 eurot, bilansimaht 378 241 eurot. Juhatuse liikmed on Ander Kumm, Kalle Kangur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.2009 (17 a 0 k) · Arulageda, Lasila küla, 44401
Registriandmed KMKR EE101325972 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101325972
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Videomängude kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -330,6 % | 2024: -147,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,7 % | 2024: -16,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −42,5 % | 2024: −54,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −36,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 875 | 50 181 | 109 964 | 153 887 | 299 914 | 282 191 | 167 218 |
| Puhaskasum | -95 463 | -73 939 | -55 777 | -70 808 | 92 667 | 104 046 | -57 223 |
| Käibevara | 237 | 7 843 | 10 790 | 40 715 | 102 655 | 109 263 | 47 518 |
| Põhivara | 378 004 | 447 799 | 516 210 | 550 010 | 570 739 | 513 432 | 488 084 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 378 241 | 455 642 | 527 000 | 590 725 | 673 394 | 622 695 | 535 602 |
| Kohustised kokku | 20 690 | 2 628 | 1 047 | 8 995 | 5 802 | 6 955 | 3 567 |
| Omakapital | 357 551 | 453 014 | 525 953 | 581 730 | 667 592 | 615 740 | 532 035 |
| Kasumimarginaal | -330,6 % | -147,3 % | -50,7 % | -46,0 % | 30,9 % | 36,9 % | -34,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 237 € · 0,1 %
- Põhivara 378 004 € · 99,9 %
- Lühiajalised kohustised 20 690 € · 5,5 %
- Omakapital 357 551 € · 94,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 23 € | 0 € | 417 € | 0 |
| I kv 2026 | 856 € | 855 € | 2 382 € | 0 |
| IV kv 2025 | 818 € | 812 € | 1 692 € | 1 |
| III kv 2025 | 812 € | 812 € | 7 103 € | 1 |
| II kv 2025 | 853 € | 812 € | 15 683 € | 1 |
| I kv 2025 | 780 € | 780 € | 10 040 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 465 € | 1 436 € | 8 426 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kalle Kangur
- Arni Agro OÜ Tegelik kasusaaja
- Coinwave OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemArulageda, Lasila küla, 44401
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEstonian mobile game studio building hybrid casual puzzle games. Founded 2009, 100M+ downloads across 11 published titles. Shipped with Supersonic Studios and Chillingo.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.11.2024Muutmiskanne Ä 40024395 / 8
-
07.11.2024Muutmiskanne Ä 40024395 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40024395 / 7
-
08.04.2021Muutmiskanne Ä 40024395 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40024395 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40024395 / 4
-
12.03.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40024395 / 3
-
03.06.2011Muutmiskanne Ä 40024395 / 2
-
13.10.2009Esmakanne Ä 24395
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |