EoKamo OÜ
Registrisse kantud 11720832EoKamo OÜ (registrikood 11720832) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tamsalu linn, tegevusala lehtklaasi vormimine ja töötlemine (EMTAK 23121). 2025. aasta müügitulu oli 6 431 eurot ja puhaskasum -4 689 eurot, bilansimaht 9 096 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Olev Eding. Juhatuse liige on Olev Eding. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.10.2009 (16 a 11 k) · Raudtee tn 5a, Tamsalu linn, 46106
Registriandmed KMKR EE101458247 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101458247
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lehtklaasi vormimine ja töötlemine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -72,9 % | 2024: -25,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -112,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -33,7 % | 2024: 18,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −10,2 % | 2024: +3,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 431 | 7 158 | 6 896 | 5 924 | 12 364 | 11 814 | 20 436 |
| Puhaskasum | -4 689 | -1 821 | -1 861 | -1 515 | 433 | -254 | 228 |
| Käibevara | 5 644 | 4 786 | 4 928 | 4 813 | 6 487 | 5 028 | 6 936 |
| Põhivara | 3 452 | 3 897 | 4 342 | 4 787 | 5 233 | 5 678 | 6 238 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 096 | 8 683 | 9 270 | 9 600 | 11 720 | 10 706 | 13 174 |
| Kohustised kokku | 12 165 | 7 063 | 5 829 | 4 298 | 4 903 | 4 322 | 6 536 |
| Omakapital | -3 069 | 1 620 | 3 441 | 5 302 | 6 817 | 6 384 | 6 638 |
| Kasumimarginaal | -72,9 % | -25,4 % | -27,0 % | -25,6 % | 3,5 % | -2,1 % | 1,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 644 € · 62,0 %
- Põhivara 3 452 € · 38,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 165 € · 133,7 %
- Omakapital -3 069 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 133,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 251 € | 0 € | 2 474 € | 0 |
| II kv 2026 | 203 € | 0 € | 2 011 € | 0 |
| I kv 2026 | 187 € | 0 € | 2 149 € | 0 |
| IV kv 2025 | 361 € | 0 € | 2 505 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 623 € | 0 |
| II kv 2025 | 122 € | 0 € | 1 421 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 065 € | 0 |
| IV kv 2024 | 57 € | 0 € | 1 826 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 84 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 825 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 923 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tapa Vallavalitsus · maksed 1 923 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40024512 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 40024512 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40024512 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40024512 / 3
-
21.01.2012Muutmiskanne Ä 40024512 / 2
-
26.10.2009Esmakanne Ä 24512
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |