Marel Grupp OÜ
Registrisse kantud 11723181Marel Grupp OÜ (registrikood 11723181) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Nõmme küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 699 320 eurot ja puhaskasum 14 247 eurot, bilansimaht 469 430 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Jürimäe. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Madis Jürimäe, Reelika Tiismaa, Mario Jürimäe. Maksuvõlg on 4 932,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.10.2009 (17 a 0 k) · Laheranna, Nõmme küla, 90439
Registriandmed KMKR EE101340478 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101340478
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 2024: -0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,7 % | 2024: -1,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,3 % | 2024: 30,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +19,2 % | 2024: +63,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 699 320 | 586 868 | 359 190 | 1 150 512 | 1 124 286 | 1 158 953 | 1 448 643 |
| Puhaskasum | 14 247 | -2 162 | -16 814 | -3 960 | 51 030 | -6 530 | -48 526 |
| Käibevara | 257 353 | 269 493 | 225 887 | 251 850 | 264 298 | 202 794 | 386 662 |
| Põhivara | 212 077 | 177 935 | 177 730 | 181 908 | 205 890 | 264 709 | 212 009 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 469 430 | 447 428 | 403 617 | 433 758 | 470 188 | 467 503 | 598 671 |
| Kohustised kokku | 322 725 | 311 170 | 265 197 | 268 674 | 280 207 | 291 152 | 376 890 |
| Omakapital | 146 705 | 136 258 | 138 420 | 165 084 | 189 981 | 176 351 | 221 781 |
| Kasumimarginaal | 2,0 % | -0,4 % | -4,7 % | -0,3 % | 4,5 % | -0,6 % | -3,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 257 353 € · 54,8 %
- Põhivara 212 077 € · 45,2 %
- Lühiajalised kohustised 322 725 € · 68,7 %
- Omakapital 146 705 € · 31,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 68,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 181 € | 25 295 € | 19 023 € | 9 |
| II kv 2026 | 23 980 € | 26 118 € | 14 645 € | 11 |
| I kv 2026 | 22 071 € | 29 821 € | 10 627 € | 13 |
| IV kv 2025 | 22 554 € | 28 110 € | 11 309 € | 13 |
| III kv 2025 | 19 632 € | 21 799 € | 8 412 € | 12 |
| II kv 2025 | 14 100 € | 15 556 € | 10 407 € | 10 |
| I kv 2025 | 13 316 € | 16 202 € | 13 210 € | 7 |
| IV kv 2024 | 25 068 € | 26 206 € | 20 597 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 727 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 432 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 178,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 74,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 341 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 802 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 932,00 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 3 899,79 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mario Jürimäe
- Nordic Rebar OÜ Juhatuse liige
- Marmia Invest OÜ Juhatuse liige
- MARELPROJECT OÜ Juhatuse liige
-
Reelika Tiismaa
- Raimart Group OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
Madis Jürimäe
- Raimart Group OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- MARELPROJECT OÜ Tegelik kasusaaja
- FIN PELTI OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| MARELPROJECT OÜ | 75 % | 1 875 € | 19.05.2026 | 0 €2025 |
| Nordic Rebar OÜ | 9,22 % | 3 514 € | 08.04.2026 | 3 720 369 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
MARELPROJECT OÜ 75 %
-
Nordic Rebar OÜ 9,22 %
Skeem
LEI 894500TTCKGN1ZRERX80 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaheranna, Nõmme küla, 90439
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haapsalu linn 1 tk
- 42. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 19,2 %
- 69. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Lääne maakond 1 425 €
- 72. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 2,0 %
- 78. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Lääne maakond 69 932 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 4932 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
22.04.2024Muutmiskanne Ä 30039744 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30039744 / 8
-
07.08.2018Muutmiskanne Ä 30039744 / M2
-
07.08.2018Muutmiskanne Ä 30039744 / 7
-
20.06.2018Muutmiskanne Ä 30039744 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30039744 / 5
-
16.11.2017Muutmiskanne Ä 30039744 / 4
-
15.11.2017Muutmiskanne Ä 30039744 / M1
-
15.08.2016Muutmiskanne Ä 30039744 / 3
-
29.02.2012Muutmiskanne Ä 30039744 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |