OÜ Cargoway
Registrisse kantud 11724340OÜ Cargoway (registrikood 11724340) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubaveoga seotud vahendusteenus (EMTAK 52311). 2025. aasta müügitulu oli 565 387 eurot ja puhaskasum 20 688 eurot, bilansimaht 330 953 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Julia Vitko. Juhatuse liige on Julia Vitko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2009 (17 a 0 k) · J. Vilmsi tn 47, Tallinn, 10115
Registriandmed KMKR EE101334329 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101334329
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,3 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,4 % | 2024: 62,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −11,6 % | 2024: −4,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 565 387 | 639 713 | 668 729 | 883 760 | 624 742 | 630 819 | 718 143 |
| Puhaskasum | 20 688 | 10 111 | 2 872 | 4 484 | 4 090 | 63 016 | 50 312 |
| Käibevara | 286 775 | 343 442 | 299 411 | 288 417 | 299 437 | 257 545 | 231 558 |
| Põhivara | 44 178 | 22 533 | 25 641 | 28 749 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 330 953 | 365 975 | 325 052 | 317 166 | 299 437 | 257 545 | 231 558 |
| Kohustised kokku | 81 524 | 137 234 | 106 422 | 101 408 | 88 163 | 50 361 | 87 390 |
| Omakapital | 249 429 | 228 741 | 218 630 | 215 758 | 211 274 | 207 184 | 144 168 |
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 1,6 % | 0,4 % | 0,5 % | 0,7 % | 10,0 % | 7,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 286 775 € · 86,7 %
- Põhivara 44 178 € · 13,3 %
- Lühiajalised kohustised 81 524 € · 24,6 %
- Omakapital 249 429 € · 75,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 318 € | 1 516 € | 246 627 € | 1 |
| II kv 2026 | 16 414 € | 1 516 € | 215 706 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 026 € | 1 534 € | 146 940 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 844 € | 1 570 € | 168 732 € | 1 |
| III kv 2025 | 11 306 € | 1 570 € | 190 136 € | 1 |
| II kv 2025 | 8 363 € | 1 570 € | 186 952 € | 1 |
| I kv 2025 | 7 534 € | 1 555 € | 177 564 € | 1 |
| IV kv 2024 | 10 801 € | 1 524 € | 214 328 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 773 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 505 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 82 209 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 972 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134081 / 11
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10134081 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134081 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134081 / 8
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10134081 / 7
-
27.06.2011Muutmiskanne Ä 10134081 / 6
-
11.11.2009Muutmiskanne Ä 134081 / 5
-
28.10.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 134081 / 2
-
28.10.2009Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 134081 / 3
-
28.10.2009Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 134081 / 4
-
23.09.2009Esmakanne Ä 134081
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |