UPATECH OÜ
Registrisse kantud 11725166UPATECH OÜ (registrikood 11725166) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 125 520 eurot ja puhaskasum 20 449 eurot, bilansimaht 171 862 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juha-Pekka Nikula. Juhatuse liige on Juha-Pekka Nikula. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.09.2009 (17 a 0 k) · Pallasti tn 16, Tallinn, 11416
Registriandmed KMKR EE101466093 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101466093
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,3 % | 2024: 12,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,3 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,1 % | 2024: 80,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,9 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | −3,7 % | 2024: +32,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 520 | 130 310 | 98 680 | 110 513 | 129 033 | 136 590 | 117 066 |
| Puhaskasum | 20 449 | 15 595 | -12 117 | -4 536 | 44 446 | 39 514 | 22 631 |
| Käibevara | 171 862 | 151 594 | 135 881 | 146 079 | 158 986 | 98 211 | 65 525 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 | 145 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 171 862 | 151 594 | 135 881 | 146 079 | 158 986 | 98 211 | 65 670 |
| Kohustised kokku | 28 973 | 29 154 | 36 144 | 34 225 | 42 591 | 26 261 | 33 234 |
| Omakapital | 142 889 | 122 440 | 99 737 | 111 854 | 116 395 | 71 950 | 32 436 |
| Kasumimarginaal | 16,3 % | 12,0 % | -12,3 % | -4,1 % | 34,4 % | 28,9 % | 19,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 171 862 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 28 973 € · 16,9 %
- Omakapital 142 889 € · 83,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134172 / 11
-
30.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134172 / 10
-
24.04.2018Muutmiskanne Ä 10134172 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134172 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134172 / 7
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10134172 / 6
-
13.01.2015Muutmiskanne Ä 10134172 / 5
-
14.05.2013Muutmiskanne Ä 10134172 / 4
-
10.04.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134172 / M1
-
26.07.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134172 / 3
-
02.11.2009Muutmiskanne Ä 134172 / 2
-
25.09.2009Esmakanne Ä 134172
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |