TGT OÜ
Registrisse kantud 11727411TGT OÜ (registrikood 11727411) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Vaskjala küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 14 741 eurot ja puhaskasum 55 eurot, bilansimaht 85 793 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Kõss. Juhatuse liige on Tarmo Kõss. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2009 (17 a 0 k) · Milgi tn 4, Vaskjala küla, 75313
Registriandmed KMKR EE101338082 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101338082
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: 21,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,3 % | 2024: 20,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,0 % | 2024: 4,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +263,8 % | 2024: −92,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 741 | 4 052 | 51 141 | 27 889 | 47 302 | 30 383 | 32 036 |
| Puhaskasum | 55 | 880 | -314 | 215 | -667 | 505 | 401 |
| Käibevara | 66 431 | 68 526 | 87 591 | 100 993 | 97 571 | 72 787 | 82 264 |
| Põhivara | 19 362 | 24 636 | 22 641 | 35 850 | 31 495 | 17 338 | 10 156 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 85 793 | 93 162 | 110 232 | 136 843 | 129 066 | 90 125 | 92 420 |
| Kohustised kokku | 81 532 | 88 956 | 106 906 | 133 203 | 125 641 | 86 033 | 88 833 |
| Omakapital | 4 261 | 4 206 | 3 326 | 3 640 | 3 425 | 4 092 | 3 587 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 21,7 % | -0,6 % | 0,8 % | -1,4 % | 1,7 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 431 € · 77,4 %
- Põhivara 19 362 € · 22,6 %
- Lühiajalised kohustised 81 532 € · 95,0 %
- Omakapital 4 261 € · 5,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 27 690 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 378 € | 0 € | 10 280 € | 0 |
| I kv 2026 | 9 880 € | 0 € | 57 400 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 271 € | 0 € | 19 429 € | 0 |
| III kv 2025 | 171 € | 0 € | 2 233 € | 0 |
| II kv 2025 | 168 € | 0 € | 320 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 156 € | 0 € | 10 941 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 973 € | 0 € | 18 352 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 230 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Kõss
- Osaühing Wellspa Tegelik kasusaaja
- Osaühing LS Invest Tegelik kasusaaja
- OÜ SKANDIUM Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMilgi tn 4, Vaskjala küla, 75313
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.06.2024Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10134422 / 11
-
21.06.2024Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10134422 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134422 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134422 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134422 / 8
-
21.10.2014Muutmiskanne Ä 10134422 / 7
-
03.06.2011Muutmiskanne Ä 10134422 / 6
-
03.02.2010Muutmiskanne Ä 134422 / 5
-
09.11.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 134422 / 2
-
09.11.2009Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 134422 / 4
-
09.11.2009Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 134422 / 3
-
01.10.2009Esmakanne Ä 134422
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |