ESFITECH OÜ
Registrisse kantud 11729626ESFITECH OÜ (registrikood 11729626) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük (EMTAK 46631). 2025. aasta müügitulu oli 3 634 607 eurot ja puhaskasum 392 869 eurot, bilansimaht 1 555 560 eurot. Juhatuse liige on Vassili Turõgin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2009 (17 a 0 k) · Lõõtsa tn 1a, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101324274 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101324274
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,8 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,8 % | 2024: 28,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,0 % | 2024: 66,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | +95,2 % | 2024: −73,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 634 607 | 1 862 133 | 7 069 616 | 3 924 973 | 3 456 793 | 2 624 459 | 5 622 478 |
| Puhaskasum | 392 869 | 136 460 | 20 026 | -293 047 | 15 314 | 11 292 | 94 794 |
| Käibevara | 1 376 449 | 525 615 | 752 492 | 1 633 281 | 1 785 647 | 1 071 775 | 1 385 767 |
| Põhivara | 179 111 | 211 465 | 262 300 | 155 273 | 98 179 | 328 260 | 341 457 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 555 560 | 737 080 | 1 014 792 | 1 788 554 | 1 883 826 | 1 400 035 | 1 727 224 |
| Kohustised kokku | 824 848 | 249 237 | 511 210 | 1 149 997 | 952 222 | 483 745 | 822 226 |
| Omakapital | 730 712 | 487 843 | 503 582 | 638 557 | 931 604 | 916 290 | 904 998 |
| Kasumimarginaal | 10,8 % | 7,3 % | 0,3 % | -7,5 % | 0,4 % | 0,4 % | 1,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 376 449 € · 88,5 %
- Põhivara 179 111 € · 11,5 %
- Lühiajalised kohustised 799 688 € · 51,4 %
- Pikaajalised kohustised 25 160 € · 1,6 %
- Omakapital 730 712 € · 47,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46631 Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük põhitegevus 3 442 977 €
-
71129 Muud insener-tehnilised tegevusalad 191 630 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 48 952 € | 34 771 € | 214 427 € | 9 |
| II kv 2026 | 175 192 € | 31 870 € | 2 061 815 € | 9 |
| I kv 2026 | 212 786 € | 35 574 € | 3 223 665 € | 9 |
| IV kv 2025 | 114 517 € | 36 523 € | 927 117 € | 9 |
| III kv 2025 | 149 028 € | 37 472 € | 946 793 € | 9 |
| II kv 2025 | 107 038 € | 34 662 € | 776 754 € | 9 |
| I kv 2025 | 46 046 € | 34 344 € | 322 361 € | 8 |
| IV kv 2024 | 65 750 € | 31 988 € | 439 520 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 317 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 590 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 71,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 71 476 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 477 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vassili Turõgin
- Osaühing KAERUM Tegelik kasusaaja
- TECH Capital OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
TECH Capital OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 784 |
| Toetused kokku | 3 784 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 3 784 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 352 705 € ilma raamlepinguteta-
Flender reduktorite ostmine 152 929 €Enefit Power AS · 13.02.2024
-
Hazemag seadmete ja varuosade ostmine 199 776 €Enefit Power AS · 07.03.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.09.2023Muutmiskanne Ä 10134542 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134542 / 9
-
25.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10134542 / 8
-
10.09.2019Kommertspandi avamiskanne K 10134542 / 7
-
08.04.2019Muutmiskanne Ä 10134542 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134542 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134542 / 4
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10134542 / 3
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10134542 / 2
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 10134542 / M2
-
07.10.2009Esmakanne Ä 134542
-
05.10.2009Esmakanne Ä 134542 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |