Smackers OÜ
Registrisse kantud 11731008Smackers OÜ (registrikood 11731008) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine (EMTAK 10711). 2025. aasta müügitulu oli 257 743 eurot ja puhaskasum 43 135 eurot, bilansimaht 592 841 eurot. Juhatuse liikmed on Aivar Maasik, Tiia Alunurm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.10.2009 (17 a 0 k) · Kauba tn 1b, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE101324300 · osakapital 51 309 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101324300
- Osakapital
- 51 309 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,7 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,5 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,9 % | 2024: 72,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,0 | 2024: 5,5 |
| Müügitulu kasv | +12,9 % | 2024: +6,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 257 743 | 228 248 | 215 039 | 181 958 | 300 009 | 268 816 | 431 054 |
| Puhaskasum | 43 135 | 979 | 10 234 | 18 063 | 36 936 | 17 632 | 30 097 |
| Käibevara | 158 975 | 125 044 | 117 419 | 168 854 | 260 971 | 141 083 | 62 937 |
| Põhivara | 433 866 | 447 263 | 644 573 | 467 673 | 482 452 | 668 260 | 861 686 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 592 841 | 572 307 | 761 992 | 636 527 | 743 423 | 809 343 | 924 623 |
| Kohustised kokku | 137 208 | 159 809 | 332 473 | 217 242 | 317 201 | 420 057 | 553 050 |
| Omakapital | 455 633 | 412 498 | 429 519 | 419 285 | 426 222 | 389 286 | 371 573 |
| Kasumimarginaal | 16,7 % | 0,4 % | 4,8 % | 9,9 % | 12,3 % | 6,6 % | 7,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 158 975 € · 26,8 %
- Põhivara 433 866 € · 73,2 %
- Lühiajalised kohustised 22 556 € · 3,8 %
- Pikaajalised kohustised 114 652 € · 19,3 %
- Omakapital 455 633 € · 76,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 478 € | 3 553 € | 188 696 € | 4 |
| II kv 2026 | 7 672 € | 2 424 € | 108 647 € | 3 |
| I kv 2026 | 3 824 € | 2 380 € | 63 061 € | 3 |
| IV kv 2025 | 5 198 € | 2 235 € | 82 976 € | 3 |
| III kv 2025 | 4 502 € | 2 293 € | 56 435 € | 3 |
| II kv 2025 | 2 844 € | 2 293 € | 59 467 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 197 € | 2 177 € | 67 910 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 476 € | 2 084 € | 65 270 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 493 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 184 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 62 899 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 569 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivar Maasik
- A.Maasik & Ko OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tiia Alunurm
- A.Maasik & Ko OÜ Osanik
- osaühing T.ROOSILEHT & KO Tegelik kasusaaja
- OSAÜHING SHIVEST Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
A.Maasik & Ko OÜ 91,72 %
Skeem
LEI 549300MXFOD08LUMCR92
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 129 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Rahvusooper Estonia · maksed 129 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134843 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134843 / 9
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134843 / 8
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10134843 / 7
-
09.12.2015Muutmiskanne Ä 10134843 / 6
-
08.12.2015Muutmiskanne Ä 10134843 / M2
-
08.12.2014Muutmiskanne Ä 10134843 / 5
-
03.12.2014Muutmiskanne Ä 10134843 / M1
-
05.06.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134843 / 4
-
07.01.2013Muutmiskanne Ä 10134843 / 3
-
04.12.2012Muutmiskanne Ä 10134843 / 2
-
12.10.2009Esmakanne Ä 134843
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |