OÜ Proformest
Registrisse kantud 11732373OÜ Proformest (registrikood 11732373) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Mäha küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2024. aasta müügitulu oli 46 050 eurot ja puhaskasum -68 165 eurot, bilansimaht 817 492 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristi Laur. Juhatuse liige on Kristi Laur. Maksuvõlg on 6 774,79 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.2009 (17 a 0 k) · Mäha, Mäha küla, 67409
Registriandmed KMKR EE101468101 · osakapital 5 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101468101
- Osakapital
- 5 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -148,0 % | 2023: 79,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -44,5 % | 2023: 27,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,8 % | 2023: 24,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −29,4 % | 2023: −5,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −6,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 050 | 65 232 | 68 741 | 53 750 | 72 276 | 66 008 |
| Puhaskasum | -68 165 | 51 577 | -81 083 | -124 354 | -30 958 | -46 607 |
| Käibevara | 131 071 | 132 780 | 134 805 | 133 764 | 125 953 | 120 220 |
| Põhivara | 686 421 | 630 540 | 657 001 | 685 509 | 716 605 | 741 035 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 817 492 | 763 320 | 791 806 | 819 273 | 842 558 | 861 255 |
| Kohustised kokku | 664 193 | 574 799 | 851 791 | 798 175 | 697 106 | 884 845 |
| Omakapital | 153 299 | 188 521 | -59 985 | 21 098 | 145 452 | -23 590 |
| Kasumimarginaal | -148,0 % | 79,1 % | -118,0 % | -231,4 % | -42,8 % | -70,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 131 071 € · 16,0 %
- Põhivara 686 421 € · 84,0 %
- Lühiajalised kohustised 664 193 € · 81,2 %
- Omakapital 153 299 € · 18,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 81,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 050 € | 5 955 € | 1 413 € | 1 |
| II kv 2026 | 22 668 € | 13 299 € | 8 215 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 939 € | 5 749 € | 38 561 € | 1 |
| IV kv 2025 | 8 549 € | 9 262 € | 2 033 € | 1 |
| III kv 2025 | 12 648 € | 13 991 € | 1 172 € | 1 |
| II kv 2025 | 17 138 € | 15 440 € | 5 551 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 465 € | 6 267 € | 13 105 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 228 € | 7 785 € | 6 285 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 683 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 985 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 117,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 357,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 471 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 817 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 6 774,79 €
- 29.09.2026 4 234,33 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristi Laur
- Sihtasutus Lõuna-Eesti Golf Juhatuse liige Maksuvõlg
- Sihtasutus Otepää Golf and Country Club Juhatuse liige
- AS Saga Golf Juhatuse liige
- Cressida OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Alderton OÜ Osanik
- Green Hospitality OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Maksuhalduri dokument toimetati avalikult kätte
-
29.05.2024Muutmiskanne Ä 10134996 / 14
-
23.02.2024Muutmiskanne Ä 10134996 / 13
-
07.02.2024Muutmiskanne Ä 10134996 / M9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134996 / 12
-
24.04.2020Muutmiskanne Ä 10134996 / 11
-
04.02.2020Muutmiskanne Ä 10134996 / 10
-
25.06.2018Muutmiskanne Ä 10134996 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134996 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134996 / 7
-
21.05.2015Muutmiskanne Ä 10134996 / 6
-
20.05.2015Muutmiskanne Ä 10134996 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 23.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |