AVIATE OÜ
Registrisse kantud 11733303AVIATE OÜ (registrikood 11733303) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Vanaküla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 3 868 eurot ja puhaskasum -24 373 eurot, bilansimaht 38 207 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anti Tappel. Juhatuse liige on Anti Tappel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.10.2009 (17 a 0 k) · Võsuaasa, Vanaküla, 74711
Registriandmed KMKR EE101371735 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101371735
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -630,1 % | 2024: -6,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -126,9 % | 2024: -4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,3 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −86,7 % | 2024: −50,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −40,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 868 | 28 976 | 58 510 | 61 824 | 37 219 | 52 790 | 69 029 |
| Puhaskasum | -24 373 | -2 008 | 11 167 | 2 213 | 1 402 | 6 460 | 17 608 |
| Käibevara | 13 581 | 31 083 | 33 271 | 20 184 | 17 699 | 18 929 | 25 416 |
| Põhivara | 24 626 | 12 497 | 14 417 | 16 337 | 18 257 | 20 177 | 18 327 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 207 | 43 580 | 47 688 | 36 521 | 35 956 | 39 106 | 43 743 |
| Kohustised kokku | 19 000 | 0 | 0 | 0 | 648 | 0 | 1 801 |
| Omakapital | 19 207 | 43 580 | 47 688 | 36 521 | 35 308 | 39 106 | 41 942 |
| Kasumimarginaal | -630,1 % | -6,9 % | 19,1 % | 3,6 % | 3,8 % | 12,2 % | 25,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 581 € · 35,5 %
- Põhivara 24 626 € · 64,5 %
- Lühiajalised kohustised 19 000 € · 49,7 %
- Omakapital 19 207 € · 50,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 550 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 400 € | 0 |
| IV kv 2025 | 878 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 29 € | 0 € | 3 848 € | 0 |
| II kv 2025 | 104 € | 0 € | 3 070 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 750 € | 0 |
| IV kv 2024 | 489 € | 145 € | 8 000 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõsuaasa, Vanaküla, 74711
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.02.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10135109 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10135109 / 6
-
06.10.2022Muutmiskanne Ä 10135109 / 5
-
27.09.2022Muutmiskanne Ä 10135109 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10135109 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10135109 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10135109 / 2
-
15.10.2009Esmakanne Ä 135109
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |