Hõbesarv OÜ
Registrisse kantud 11733912Hõbesarv OÜ (registrikood 11733912) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Ihasalu küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 4 935 eurot ja puhaskasum 3 960 eurot, bilansimaht 13 600 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tia Kuusk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Tia Kuusk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2009 (17 a 0 k) · Metsahundi tee 25, Ihasalu küla, 74203
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 80,2 % | 2024: 42,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,2 % | 2024: 19,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 35,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 293,0 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +14,1 % | 2024: +2,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 935 | 4 324 | 4 221 | 2 690 | 5 096 | 2 473 | 9 869 |
| Puhaskasum | 3 960 | 1 819 | 4 892 | 1 387 | -1 931 | -4 151 | 267 |
| Käibevara | 12 600 | 25 804 | 7 157 | 3 685 | 3 202 | 5 570 | 9 871 |
| Põhivara | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 600 | 26 804 | 8 157 | 4 685 | 4 202 | 5 570 | 9 871 |
| Kohustised kokku | 43 | 17 207 | 379 | 1 799 | 2 703 | 2 140 | 2 290 |
| Omakapital | 13 557 | 9 597 | 7 778 | 2 886 | 1 499 | 3 430 | 7 581 |
| Kasumimarginaal | 80,2 % | 42,1 % | 115,9 % | 51,6 % | -37,9 % | -167,9 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 600 € · 92,6 %
- Põhivara 1 000 € · 7,4 %
- Lühiajalised kohustised 43 € · 0,3 %
- Omakapital 13 557 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 293,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kollane Sidrun OÜ | 40 % | 1 000 € | 01.09.2023 | 19 085 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Kollane Sidrun OÜ 40 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsahundi tee 25, Ihasalu küla, 74203
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.04.2024Muutmiskanne Ä 10135159 / 7
-
10.04.2024Muutmiskanne Ä 10135159 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10135159 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10135159 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10135159 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10135159 / 3
-
05.06.2012Muutmiskanne Ä 10135159 / 2
-
16.10.2009Esmakanne Ä 135159
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |