Betterment OÜ
Registrisse kantud 11734840Betterment OÜ (registrikood 11734840) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Veibri küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 192 133 eurot ja puhaskasum 135 039 eurot, bilansimaht 1 641 361 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eero Timmermann. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Eero Timmermann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2009 (17 a 0 k) · Kurekella tee 8, Veibri küla, 62211
Registriandmed KMKR EE101348975 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101348975
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 70,3 % | 2024: 42,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,5 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,6 % | 2024: 53,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +22,1 % | 2024: +104,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +48,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 192 133 | 157 311 | 76 838 | 213 299 | 96 524 | 26 938 | 24 765 |
| Puhaskasum | 135 039 | 67 170 | 5 075 | 256 819 | 86 977 | 14 329 | 13 496 |
| Käibevara | 236 445 | 520 237 | 464 858 | 149 848 | 130 128 | 139 769 | 50 194 |
| Põhivara | 1 404 916 | 1 234 778 | 1 142 123 | 1 455 555 | 863 809 | 562 099 | 640 612 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 641 361 | 1 755 015 | 1 606 981 | 1 605 403 | 993 937 | 701 868 | 690 806 |
| Kohustised kokku | 564 315 | 813 008 | 732 144 | 735 641 | 380 994 | 175 902 | 179 168 |
| Omakapital | 1 077 046 | 942 007 | 874 837 | 869 762 | 612 943 | 525 966 | 511 638 |
| Kasumimarginaal | 70,3 % | 42,7 % | 6,6 % | 120,4 % | 90,1 % | 53,2 % | 54,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 236 445 € · 14,4 %
- Põhivara 1 404 916 € · 85,6 %
- Lühiajalised kohustised 80 827 € · 4,9 %
- Pikaajalised kohustised 483 488 € · 29,5 %
- Omakapital 1 077 046 € · 65,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 151 640 €
-
02201 Metsavarumine 30 963 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 7 090 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 2 440 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 851 € | 1 054 € | 253 790 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 1 054 € | 48 290 € | 1 |
| I kv 2026 | 9 341 € | 1 064 € | 25 090 € | 1 |
| IV kv 2025 | 13 780 € | 1 085 € | 73 030 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 081 € | 1 085 € | 27 990 € | 1 |
| II kv 2025 | 13 391 € | 1 085 € | 60 356 € | 1 |
| I kv 2025 | 27 577 € | 1 319 € | 125 413 € | 1 |
| IV kv 2024 | 19 403 € | 2 007 € | 84 451 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 950 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 3,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 84 597 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eero Timmermann
- Kanepi Energia BESS OÜ Juhatuse liige
- Kanepi Energia OÜ Juhatuse liige
- Eftar Energia OÜ Juhatuse liige
- Lättemaa OÜ Osanik
- Eftar OÜ Juhatuse liige
- Eerika Kodud OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Eftar OÜ | 50 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| Kanepi Energia BESS OÜ | 20 % | 500 € | 05.12.2024 | 3 883 785 €2025 |
| Kanepi Energia OÜ | 20 % | 2 000 € | 19.01.2023 | 1 260 793 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
Eftar OÜ 50 %
-
Kanepi Energia OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKurekella tee 8, Veibri küla, 62211
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Luunja vald 5 tk
- 17. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Luunja vald 135 039 €
- 20. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Luunja vald 1 077 046 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20046883 / 6
-
18.11.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20046883 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20046883 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20046883 / 3
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 20046883 / 2
-
01.10.2009Esmakanne Ä 46883
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |