Raudcom OÜ
Registrisse kantud 11738720Raudcom OÜ (registrikood 11738720) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Päri küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 856 321 eurot ja puhaskasum 762 eurot, bilansimaht 245 073 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anneli Raudkivi. Juhatuse liige on Anneli Raudkivi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.2009 (16 a 11 k) · Nõlvaku tee 3, Päri küla, 71023
Registriandmed KMKR EE101326418 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101326418
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,3 % | 2024: 85,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | 2024: 4,6 |
| Müügitulu kasv | +13,1 % | 2024: +26,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 856 321 | 757 460 | 597 175 | 775 951 | 770 241 | 784 231 | 983 592 |
| Puhaskasum | 762 | 4 280 | -59 532 | -13 701 | -14 205 | 15 998 | 20 755 |
| Käibevara | 168 538 | 155 976 | 149 676 | 216 254 | 260 829 | 251 900 | 250 888 |
| Põhivara | 76 535 | 83 883 | 90 724 | 100 030 | 84 945 | 104 001 | 96 150 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 245 073 | 239 859 | 240 400 | 316 284 | 345 774 | 355 901 | 347 038 |
| Kohustised kokku | 38 592 | 34 140 | 38 961 | 55 313 | 71 102 | 67 024 | 61 659 |
| Omakapital | 206 481 | 205 719 | 201 439 | 260 971 | 274 672 | 288 877 | 285 379 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 0,6 % | -10,0 % | -1,8 % | -1,8 % | 2,0 % | 2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 168 538 € · 68,8 %
- Põhivara 76 535 € · 31,2 %
- Lühiajalised kohustised 38 592 € · 15,7 %
- Omakapital 206 481 € · 84,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 37 853 € | 20 022 € | 217 800 € | 12 |
| II kv 2026 | 28 551 € | 19 911 € | 152 203 € | 13 |
| I kv 2026 | 38 738 € | 18 444 € | 158 647 € | 14 |
| IV kv 2025 | 34 087 € | 19 440 € | 161 404 € | 13 |
| III kv 2025 | 36 135 € | 18 738 € | 277 362 € | 13 |
| II kv 2025 | 32 570 € | 18 694 € | 232 538 € | 14 |
| I kv 2025 | 28 111 € | 18 369 € | 220 372 € | 14 |
| IV kv 2024 | 27 640 € | 16 416 € | 219 624 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 618 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 674 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 72 600 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 070 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõlvaku tee 3, Päri küla, 71023
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 110 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Holstre-Polli Spordikeskus · maksed 110 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20047347 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20047347 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20047347 / 4
-
06.12.2016Muutmiskanne Ä 20047347 / 3
-
25.04.2014Muutmiskanne Ä 20047347 / 2
-
23.10.2009Esmakanne Ä 47347
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |