OÜ Recte
Registrisse kantud 11739116OÜ Recte (registrikood 11739116) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus (EMTAK 69102). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -154 eurot, bilansimaht 29 829 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Tammer. Juhatuse liige on Siim Tammer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.10.2009 (16 a 11 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,5 % | 2024: -1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 2024: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 080 |
| Puhaskasum | -154 | -403 | -335 | -70 | -96 | -672 | 711 |
| Käibevara | 2 183 | 2 337 | 2 739 | 3 074 | 2 512 | 2 603 | 1 504 |
| Põhivara | 27 646 | 27 646 | 27 646 | 27 646 | 27 646 | 43 161 | 37 596 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 829 | 29 983 | 30 385 | 30 720 | 30 158 | 45 764 | 39 100 |
| Kohustised kokku | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 30 500 | 23 000 |
| Omakapital | 29 329 | 29 483 | 29 885 | 30 220 | 29 658 | 15 264 | 16 100 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | 65,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 183 € · 7,3 %
- Põhivara 27 646 € · 92,7 %
- Pikaajalised kohustised 500 € · 1,7 %
- Omakapital 29 329 € · 98,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 152 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 141 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 18 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 73 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 58 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 58 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 51 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40025907 / 9
-
04.12.2018Muutmiskanne Ä 40025907 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40025907 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40025907 / 6
-
03.03.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40025907 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 40025907 / 4
-
19.11.2013Muutmiskanne Ä 40025907 / 3
-
13.03.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40025907 / M2
-
21.11.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40025907 / M1
-
18.01.2011Muutmiskanne Ä 40025907 / 2
-
12.01.2010Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 135199 / 3
-
11.01.2010Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 25907
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 12.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |