Donware OÜ
Registrisse kantud 11739659Donware OÜ (registrikood 11739659) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 10 500 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Donat Vassin. Juhatuse liige on Donat Vassin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.10.2009 (16 a 11 k) · Pae tn 25, Tallinn, 11414
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,4 % | 2023: 37,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2023: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 600 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | -821 | 0 | 3 | -130 |
| Käibevara | 0 | 0 | 0 | 821 | 821 | 818 |
| Põhivara | 10 500 | 10 500 | 10 500 | 10 500 | 10 500 | 10 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 500 | 10 500 | 10 500 | 11 321 | 11 321 | 11 318 |
| Kohustised kokku | 6 575 | 6 575 | 6 575 | 6 575 | 6 575 | 6 575 |
| Omakapital | 3 925 | 3 925 | 3 925 | 4 746 | 4 746 | 4 743 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | 1,0 % | -21,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Põhivara 10 500 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 575 € · 62,6 %
- Omakapital 3 925 € · 37,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 100,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.04.2026Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10135260 / 8
-
17.03.2026Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 10135260 / M6
-
02.01.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10135260 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10135260 / 6
-
20.03.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10135260 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10135260 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10135260 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10135260 / 3
-
19.01.2012Muutmiskanne Ä 10135260 / 2
-
20.10.2009Esmakanne Ä 135260
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 09.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |