Tempotar OÜ

Registrisse kantud 11741969
☆ Jälgi

Tempotar OÜ (registrikood 11741969) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Võruküla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 410 391 eurot ja puhaskasum -13 387 eurot, bilansimaht 41 036 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 26.10.2009 (16 a 11 k) · Sepa, Võruküla, 62315

Müügitulu 2025
410 tuh €
↑ +2,6 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-13 tuh €
↓ −600 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
7
↑ +17 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101524922 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101524922
Osakapital
2 684 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 27.05.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mootorsõidukite remont ja hooldus
EMTAK 95311
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
41 036 €
↓ −19 % vs 2024
Omakapital 2025
2 698 €
↓ −83 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-100k0100k200k300k400k500k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -3,3 % 2024: -0,5 %
Omakapitali tootlus (ROE) -496,2 % 2024: -11,9 %
Omakapitali osakaal varadest 6,6 % 2024: 31,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,3 2024: 0,6
Müügitulu kasv +2,6 % 2024: +8,0 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +8,7 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 410 391 399 936 370 272 445 405 297 139 270 766 274 435
Puhaskasum -13 387 -1 913 5 055 2 262 209 1 826 5 262
Käibevara 8 749 11 253 5 565 10 753 19 634 20 778 13 563
Põhivara 32 287 39 138 20 584 14 849 8 031 14 048 18 443
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 41 036 50 391 26 149 25 602 27 665 34 826 32 006
Kohustised kokku 38 338 34 306 8 152 12 660 16 985 24 355 23 361
Omakapital 2 698 16 085 17 997 12 942 10 680 10 471 8 645
Kasumimarginaal -3,3 % -0,5 % 1,4 % 0,5 % 0,1 % 0,7 % 1,9 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 41 036 €
  • Käibevara 8 749 € · 21,3 %
  • Põhivara 32 287 € · 78,7 %
Rahastus 41 036 €
  • Lühiajalised kohustised 26 319 € · 64,1 %
  • Pikaajalised kohustised 12 019 € · 29,3 %
  • Omakapital 2 698 € · 6,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,3
Kohustised ÷ bilansimaht 93,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 78,7 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
34 094 €
↑ +12 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
7
2025: 6 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75k100k125k150kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 34 094 € 21 893 € 120 543 € 7
II kv 2026 30 313 € 19 036 € 132 906 € 6
I kv 2026 26 408 € 18 573 € 92 269 € 6
IV kv 2025 30 926 € 17 726 € 132 708 € 6
III kv 2025 26 118 € 18 178 € 91 448 € 6
II kv 2025 25 054 € 16 418 € 104 555 € 6
I kv 2025 16 869 € 12 594 € 80 029 € 5
IV kv 2024 21 843 € 13 866 € 109 457 € 5

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)11 365 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)7 298 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest64,2 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive28,3 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)40 181 €
Hinnanguline keskmine brutopalk2 005 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Taavi Audova
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 04.02.2010

Tegelikud kasusaajad

Taavi Audova
Otsene osalus · Eesti · alates 05.09.2018

Osanikud

Taavi Audova
2 684 € · 100 % · ainuomand · alates 02.09.2023

Sepa, Võruküla, 62315

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01k2k3k4k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 1 677 3 044
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Valga Vallavalitsus · maksed 791 €
  • Tartu Sport · maksed 783 €
  • OÜ Olme · maksed 103 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 20051608 / 8
  • 10.02.2021
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20051608 / 7
  • 19.01.2018
    Muutmiskanne Ä 20051608 / 6
  • 06.12.2017
    Muutmiskanne Ä 20051608 / 5
  • 04.12.2017
    Muutmiskanne Ä 20051608 / 4
  • 18.05.2015
    Muutmiskanne Ä 20051608 / 3
  • 10.01.2011
    Muutmiskanne Ä 20051608 / 2
  • 04.02.2010
    Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 51608
  • 04.02.2010
    Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 135516 / 6
  • 15.01.2010
    Märkus Ä 135516 / 5
  • 03.12.2009
    Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 135516 / 2
  • 03.12.2009
    Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 135516 / 3

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 27.05.2026 Mikroettevõtja
2024 07.03.2025 Väikeettevõtja
2023 04.06.2024 Väikeettevõtja
2022 31.05.2023 Väikeettevõtja
2021 01.07.2022 Väikeettevõtja
2020 29.06.2021 Väikeettevõtja
2019 04.06.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –