Pinner OÜ
Registrisse kantud 11741998Pinner OÜ (registrikood 11741998) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). Ettevõtte ainuomanik on KS Club OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Valvo Semilarski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.10.2009 (16 a 11 k) · Turu tn 34, Tartu linn, 51004
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,2 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,6 % | 2024: 59,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,5 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 3 063 | 1 257 | 236 | 232 | 285 | 244 | 5 160 |
| Käibevara | 269 836 | 224 744 | 23 944 | 23 944 | 23 944 | 23 944 | 23 944 |
| Põhivara | 216 619 | 212 298 | 232 568 | 232 284 | 232 052 | 231 768 | 231 524 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 486 455 | 437 042 | 256 512 | 256 228 | 255 996 | 255 712 | 255 468 |
| Kohustised kokku | 225 671 | 179 320 | 47 | – | – | – | – |
| Omakapital | 260 784 | 257 722 | 256 465 | 256 228 | 255 996 | 255 712 | 255 468 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 269 836 € · 55,5 %
- Põhivara 216 619 € · 44,5 %
- Lühiajalised kohustised 11 501 € · 2,4 %
- Pikaajalised kohustised 214 170 € · 44,0 %
- Omakapital 260 784 € · 53,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Valvo Semilarski
- Mahlabaarid OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- KS Club OÜ Osanik
- AA Credit OÜ Juhatuse liige
- CRH Projekt UÜ Osanik
- Miranda OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
-
KS Club OÜ
- Mahlabaarid OÜ Osanik Maksuvõlg
- CRH Projekt UÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Miranda OÜ Likvideerimisel | 50 % | 1 278 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
KS Club OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Miranda OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20051250 / 8
-
11.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20051250 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20051250 / 6
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20051250 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20051250 / 4
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 20051250 / 3
-
23.07.2010Muutmiskanne Ä 20051250 / 2
-
13.01.2010Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 135520 / 6
-
12.01.2010Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 51250
-
07.01.2010Märkus Ä 135520 / 5
-
03.12.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 135520 / 2
-
03.12.2009Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 135520 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |