Codelab Solutions OÜ
Registrisse kantud 11742288Codelab Solutions OÜ (registrikood 11742288) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 99 610 eurot ja puhaskasum 48 997 eurot, bilansimaht 85 818 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Siitan. Juhatuse liige on Indrek Siitan. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.10.2009 (16 a 11 k) · Ilmarise tn 3/2, Tallinn, 11613
Registriandmed KMKR EE101327187 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101327187
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 49,2 % | 2024: 43,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 89,3 % | 2024: 72,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,9 % | 2024: 57,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +16,9 % | 2024: +19,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 99 610 | 85 243 | 71 462 | 31 373 | 30 790 | 154 215 | 318 500 |
| Puhaskasum | 48 997 | 36 818 | 37 263 | 12 403 | -2 795 | 67 718 | -5 308 |
| Käibevara | 82 968 | 85 069 | 86 417 | 71 708 | 76 999 | 99 485 | 110 314 |
| Põhivara | 2 850 | 3 924 | 5 685 | 2 207 | 4 218 | 6 273 | 2 088 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 85 818 | 88 993 | 92 102 | 73 915 | 81 217 | 105 758 | 112 402 |
| Kohustised kokku | 30 946 | 38 118 | 28 045 | 35 120 | 42 825 | 24 571 | 102 790 |
| Omakapital | 54 872 | 50 875 | 64 057 | 38 795 | 38 392 | 81 187 | 9 612 |
| Kasumimarginaal | 49,2 % | 43,2 % | 52,1 % | 39,5 % | -9,1 % | 43,9 % | -1,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 82 968 € · 96,7 %
- Põhivara 2 850 € · 3,3 %
- Lühiajalised kohustised 30 946 € · 36,1 %
- Omakapital 54 872 € · 63,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 344 € | 0 € | 16 993 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 228 € | 776 € | 8 419 € | 0 |
| I kv 2026 | 9 790 € | 2 667 € | 17 356 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 084 € | 2 329 € | 23 389 € | 0 |
| III kv 2025 | 10 349 € | 2 329 € | 24 995 € | 0 |
| II kv 2025 | 11 326 € | 2 329 € | 27 185 € | 0 |
| I kv 2025 | 13 652 € | 2 249 € | 31 245 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 735 € | 2 786 € | 19 068 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 781 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 664 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Siitan
- Tallinn, Ilmarise tn 3 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Contentlab Juhatuse liige
- ISFG Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Bike-ID Juhatuse liige
- Catanaut OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10135554 / 11
-
31.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10135554 / 10
-
06.05.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10135554 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10135554 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10135554 / 7
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 10135554 / 6
-
10.07.2013Muutmiskanne Ä 10135554 / 5
-
26.01.2012Muutmiskanne Ä 10135554 / 4
-
05.05.2011Muutmiskanne Ä 10135554 / 3
-
17.03.2011Muutmiskanne Ä 10135554 / 2
-
27.10.2009Esmakanne Ä 135554
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |