RELHOS OÜ
Registrisse kantud 11747802RELHOS OÜ (registrikood 11747802) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Kibuna küla, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 17 735 eurot ja puhaskasum -630 eurot, bilansimaht 2 492 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eve Nurme. Juhatuse liige on Eve Nurme. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2009 (16 a 11 k) · Metsise AÜ 4, Kibuna küla, 76313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,3 % | 2024: -1 537,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +46,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 735 | 0 | 39 080 | 87 673 | 1 000 | 2 595 | 825 |
| Puhaskasum | -630 | -48 003 | 5 301 | -41 385 | 17 533 | -4 953 | -727 |
| Käibevara | 2 492 | 3 122 | 51 125 | 36 037 | 77 208 | 69 675 | 75 864 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 10 000 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 492 | 3 122 | 51 125 | 46 037 | 87 208 | 69 675 | 75 864 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 213 | 0 | 0 | 1 236 |
| Omakapital | 2 492 | 3 122 | 51 125 | 45 824 | 87 208 | 69 675 | 74 628 |
| Kasumimarginaal | -3,6 % | – | 13,6 % | -47,2 % | 1 753,3 % | -190,9 % | -88,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 492 € · 100,0 %
- Omakapital 2 492 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 585 € | 591 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 195 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 197 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsise AÜ 4, Kibuna küla, 76313
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.10.2024Muutmiskanne Ä 10136162 / 9
-
23.07.2024Muutmiskanne Ä 10136162 / 8
-
10.07.2024Muutmiskanne Ä 10136162 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10136162 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10136162 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10136162 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10136162 / 3
-
27.05.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10136162 / 2
-
03.11.2009Esmakanne Ä 136162
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |