Andrline OÜ
Registrisse kantud 11748428Andrline OÜ (registrikood 11748428) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük (EMTAK 46511). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 556 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Vassiljev. Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liige on Andrei Vassiljev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.2009 (16 a 11 k) · Erika tn 5a, Tallinn, 10416
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 556 € · 100,0 %
- Omakapital 2 556 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrei Vassiljev
- OÜ MAX DEFENCE Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Marketing Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- Philaphet OÜ Tegelik kasusaaja
- GM Resource Trader OÜ Tegelik kasusaaja
- LEGAL PARTNER OÜ Tegelik kasusaaja
- NFS Enduro OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ REMAGENT Tegelik kasusaaja
- Estonian Legal Adviser OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Estonian Legal Adviser OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| GM Resource Trader OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| IT Extra Level OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| NFS Enduro OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Philaphet OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (7)
-
GM Resource Trader OÜ 100 %
-
IT Extra Level OÜ 100 %
-
NFS Enduro OÜ 100 %
-
Philaphet OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 38. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kaubandus (EMTAK 46) 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.04.2025Muutmiskanne Ä 10135045 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10135045 / 6
-
29.05.2018Muutmiskanne Ä 10135045 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10135045 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10135045 / 3
-
15.01.2014Muutmiskanne Ä 10135045 / 2
-
07.01.2014Muutmiskanne Ä 10135045 / M2
-
04.11.2009Esmakanne Ä 135045
-
14.10.2009Esmakanne Ä 135045 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 27.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |