Arte Bunkering OÜ
Registrisse kantud 11760725Arte Bunkering OÜ (registrikood 11760725) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorikütuse hulgimüük (EMTAK 46812). 2025. aasta müügitulu oli 262 818 857 eurot ja puhaskasum -198 519 eurot, bilansimaht 38 112 545 eurot. Ettevõtte ainuomanik on ARTE BUNKERING LIMITED. Juhatuse liikmed on Aleksei Shopyrev, Vsevolod Tkachenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.2009 (16 a 11 k) · Roosikrantsi tn 11, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE102072774 · osakapital 697 345 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102072774
- Osakapital
- 697 345 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorikütuse hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,1 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,6 % | 2024: 15,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,7 % | 2024: 28,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −12,8 % | 2024: −19,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 262 818 857 | 301 230 680 | 375 359 709 | 399 660 187 | 277 471 249 | 162 533 944 | 209 605 801 |
| Puhaskasum | -198 519 | 2 183 427 | 2 357 192 | 3 740 952 | -3 308 466 | -346 612 | -592 922 |
| Käibevara | 37 888 466 | 50 775 932 | 44 583 473 | 111 497 051 | 38 492 502 | 29 217 449 | 31 834 338 |
| Põhivara | 224 079 | 51 820 | 88 820 | 43 319 | 2 205 395 | 4 248 263 | 5 446 545 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 112 545 | 50 827 752 | 44 672 293 | 111 540 370 | 40 697 897 | 33 465 712 | 37 280 883 |
| Kohustised kokku | 25 648 628 | 36 520 135 | 31 538 203 | 98 261 659 | 31 670 228 | 21 751 378 | 25 219 937 |
| Omakapital | 12 463 917 | 14 307 617 | 13 134 090 | 13 278 711 | 9 027 669 | 11 714 334 | 12 060 946 |
| Kasumimarginaal | -0,1 % | 0,7 % | 0,6 % | 0,9 % | -1,2 % | -0,2 % | -0,3 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 303 806 | 478 096 157 | 460 172 449 | 484 630 056 | 318 781 202 | 197 195 624 | 246 856 948 |
| Puhaskasum | -652 922 | 1 826 260 | 1 623 573 | 6 340 181 | -3 181 785 | -503 868 | 270 124 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 45 174 703 | 66 236 273 | 55 286 101 | 54 959 674 | 45 081 995 | 34 134 641 | 36 765 060 |
| Kohustised kokku | 31 095 070 | 49 602 743 | 39 620 265 | 38 312 878 | 35 301 039 | 22 519 798 | 24 670 575 |
| Omakapital | 14 079 633 | 16 633 530 | 15 665 836 | 16 646 796 | 9 780 956 | 11 614 843 | 12 094 485 |
| Töötajaid | 42 | 39 | 31 | 22 | 21 | 18 | 17 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 888 466 € · 99,4 %
- Põhivara 224 079 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 11 187 671 € · 29,4 %
- Pikaajalised kohustised 14 460 957 € · 37,9 %
- Omakapital 12 463 917 € · 32,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 62 661 € | 66 340 € | 543 557 € | 9 |
| II kv 2026 | 81 950 € | 86 290 € | 500 935 € | 10 |
| I kv 2026 | 108 839 € | 115 492 € | 832 492 € | 11 |
| IV kv 2025 | 94 366 € | 99 732 € | 887 581 € | 14 |
| III kv 2025 | 101 064 € | 105 997 € | 284 687 € | 15 |
| II kv 2025 | 118 826 € | 124 334 € | 662 859 € | 16 |
| I kv 2025 | 110 745 € | 116 222 € | 400 015 € | 16 |
| IV kv 2024 | 92 180 € | 98 172 € | 476 670 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 887 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 113 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 181 186 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 725 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksei Shopyrev
- Marine Cloud Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
-
Vsevolod Tkachenko
- Marine Cloud Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · 10–49 töötajat 17 521 257 €
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · 10–49 töötajat 262 818 857 €
- 3. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 262 818 857 €
- 45. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 38 112 545 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 10136381 / 19
-
30.11.2020Muutmiskanne Ä 10136381 / 18
-
24.11.2020Muutmiskanne Ä 10136381 / 17
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 10136381 / M4
-
24.09.2020Muutmiskanne Ä 10136381 / 16
-
18.09.2020Muutmiskanne Ä 10136381 / M3
-
12.03.2019Muutmiskanne Ä 10136381 / 15
-
19.10.2018Muutmiskanne Ä 10136381 / 14
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 10136381 / 13
-
08.05.2018Muutmiskanne Ä 10136381 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10136381 / 11
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10136381 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 18.07.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |