Blunordic Services OÜ
Registrisse kantud 11761759Blunordic Services OÜ (registrikood 11761759) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 934 672 eurot ja puhaskasum 9 425 eurot, bilansimaht 929 513 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Osaühing Saare Timber. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Kristiina Stolbova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2009 (16 a 11 k) · A. H. Tammsaare tee 47, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE101331254 · osakapital 2 682 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101331254
- Osakapital
- 2 682 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: -11,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 81,8 % | 2024: -6 115,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,2 % | 2024: 0,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −13,8 % | 2024: −15,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 934 672 | 1 084 758 | 1 282 413 | 1 135 467 | 849 841 | 428 433 | 623 276 |
| Puhaskasum | 9 425 | -128 433 | 203 087 | 224 222 | 39 403 | -86 198 | -54 830 |
| Käibevara | 480 719 | 1 500 835 | 1 087 846 | 526 991 | 337 448 | 538 280 | 991 354 |
| Põhivara | 448 794 | 126 799 | 222 099 | 192 836 | 107 130 | 154 490 | 133 125 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 929 513 | 1 627 634 | 1 309 945 | 719 827 | 444 578 | 692 770 | 1 124 479 |
| Kohustised kokku | 917 988 | 1 625 534 | 939 412 | 312 381 | 141 354 | 253 949 | 599 460 |
| Omakapital | 11 525 | 2 100 | 370 533 | 407 446 | 303 224 | 438 821 | 525 019 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | -11,8 % | 15,8 % | 19,7 % | 4,6 % | -20,1 % | -8,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 480 719 € · 51,7 %
- Põhivara 448 794 € · 48,3 %
- Lühiajalised kohustised 602 988 € · 64,9 %
- Pikaajalised kohustised 315 000 € · 33,9 %
- Omakapital 11 525 € · 1,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus põhitegevus 919 998 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 14 674 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 906 € | 63 209 € | 309 965 € | 9 |
| II kv 2026 | 59 392 € | 64 789 € | 280 346 € | 9 |
| I kv 2026 | 53 246 € | 57 537 € | 310 190 € | 9 |
| IV kv 2025 | 58 020 € | 62 956 € | 297 589 € | 8 |
| III kv 2025 | 49 001 € | 53 323 € | 306 355 € | 9 |
| II kv 2025 | 60 245 € | 65 025 € | 231 931 € | 8 |
| I kv 2025 | 91 685 € | 73 569 € | 58 579 € | 8 |
| IV kv 2024 | 66 447 € | 71 390 € | 348 855 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 635 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 21 070 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 181,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 103 322 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 502 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henri Alas
- Osaühing Merindorf Tegelik kasusaaja
- Estate Nord OÜ Tegelik kasusaaja
- Bygg- & Anleggspartner OÜ Tegelik kasusaaja
- Element Nord OÜ Tegelik kasusaaja
- EFC Construction OÜ Osanik
- Nordic Estate Group OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Bygg- & Anleggspartner OÜ | 50 % | 1 250 € | 29.01.2025 | 174 004 €2025 |
| Osaühing Merindorf | 50 % | 20 000 EEK | 31.12.2024 | 372 042 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Nordic Estate Group OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
Osaühing Merindorf 50 %
Skeem
LEI 894500MVFPR282PH8308
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 13,8 %
- 25. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 116 834 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.01.2025Muutmiskanne Ä 10136484 / 10
-
31.12.2024Muutmiskanne Ä 10136484 / 9
-
27.12.2024Muutmiskanne Ä 10136484 / M6
-
18.12.2024Muutmiskanne Ä 10136484 / M5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10136484 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10136484 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 10136484 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10136484 / M3
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10136484 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10136484 / 4
-
21.06.2016Muutmiskanne Ä 10136484 / 3
-
20.05.2016Muutmiskanne Ä 10136484 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |