Nefab Packaging OÜ
Registrisse kantud 11769005Nefab Packaging OÜ (registrikood 11769005) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Lagedi alevik, tegevusala puittaara ja puitaluste tootmine (EMTAK 16241). 2025. aasta müügitulu oli 27 302 035 eurot ja puhaskasum -153 243 eurot, bilansimaht 16 301 740 eurot. Ettevõtte ainuomanik on NEFAB AB. Juhatuse liige on Jana Salm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.11.2009 (16 a 10 k) · Killustiku tee 6, Lagedi alevik, 75303
Registriandmed KMKR EE101335496 · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101335496
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puittaara ja puitaluste tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,6 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,3 % | 2024: 8,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,3 % | 2024: 80,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +5,3 % | 2024: −16,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 302 035 | 25 933 421 | 30 884 068 | 33 893 286 | 23 883 211 | 19 736 166 | 21 678 973 |
| Puhaskasum | -153 243 | 1 136 417 | 1 540 461 | 1 969 276 | 1 810 968 | 1 445 758 | 1 710 893 |
| Käibevara | 11 935 012 | 10 934 806 | 11 736 915 | 11 893 045 | 10 250 586 | 8 723 681 | 8 673 392 |
| Põhivara | 4 366 728 | 5 578 877 | 4 788 018 | 4 769 481 | 4 543 955 | 4 728 445 | 4 316 396 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 301 740 | 16 513 683 | 16 524 933 | 16 662 526 | 14 794 541 | 13 452 126 | 12 989 788 |
| Kohustised kokku | 4 181 981 | 3 240 681 | 3 388 348 | 4 066 402 | 3 167 693 | 2 636 246 | 2 619 666 |
| Omakapital | 12 119 759 | 13 273 002 | 13 136 585 | 12 596 124 | 11 626 848 | 10 815 880 | 10 370 122 |
| Kasumimarginaal | -0,6 % | 4,4 % | 5,0 % | 5,8 % | 7,6 % | 7,3 % | 7,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 935 012 € · 73,2 %
- Põhivara 4 366 728 € · 26,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 087 686 € · 25,1 %
- Pikaajalised kohustised 94 295 € · 0,6 %
- Omakapital 12 119 759 € · 74,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16241 Puittaara ja puitaluste tootmine põhitegevus 19 265 080 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 4 139 287 €
-
17211 Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine 2 005 569 €
-
22251 Plasttoodete töötlemine ja viimistlemine 1 892 099 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 987 225 € | 1 050 720 € | 9 561 025 € | 259 |
| II kv 2026 | 948 896 € | 1 008 903 € | 10 951 089 € | 257 |
| I kv 2026 | 853 138 € | 897 667 € | 8 146 137 € | 237 |
| IV kv 2025 | 897 048 € | 945 287 € | 8 506 759 € | 226 |
| III kv 2025 | 1 234 329 € | 977 563 € | 8 678 413 € | 226 |
| II kv 2025 | 857 872 € | 908 643 € | 9 234 767 € | 229 |
| I kv 2025 | 759 242 € | 799 352 € | 7 801 207 € | 210 |
| IV kv 2024 | 732 936 € | 769 624 € | 8 254 806 € | 209 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 329 075 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 350 240 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 187 008 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 601 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jana Salm
- Aktsiaselts Metrosert Tegelik kasusaaja
- osaühing Mitsell Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Keskkonnaluba Killustiku tee 6L.ÕV/321572 · alates 21.11.2024
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 27 302 035 €
- 16. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Rae vald 6 tk
- 29. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 153 243 €
- 32. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 27 302 035 €
- 33. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 12 119 759 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 104 109 |
| Müük avalikule sektorile | 284 |
| Toetused kokku | 104 109 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 104 109 €
- Kaitseliit · maksed 284 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 13 301 € ilma raamlepinguteta-
Transpordikast/ Transport case 13 301 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 18.07.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubnefab.ee · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10137273 / 18
-
22.01.2021Muutmiskanne Ä 10137273 / 17
-
22.10.2019Muutmiskanne Ä 10137273 / 16
-
18.07.2018Muutmiskanne Ä 10137273 / 15
-
08.05.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10137273 / 14
-
12.03.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10137273 / 13
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 10137273 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10137273 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10137273 / 10
-
25.04.2016Muutmiskanne Ä 10137273 / 9
-
06.01.2015Muutmiskanne Ä 10137273 / 8
-
29.12.2014Muutmiskanne Ä 10137273 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |