Eurowest CNC OÜ
Registrisse kantud 11773685Eurowest CNC OÜ (registrikood 11773685) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük (EMTAK 46891). 2025. aasta müügitulu oli 239 805 eurot ja puhaskasum 679 eurot, bilansimaht 363 233 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sandra Koger. Juhatuse liige on Sandra Koger. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.11.2009 (16 a 11 k) · Ujula tn 49, Tartu linn, 51008
Registriandmed KMKR EE101333391 · osakapital 10 226 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101333391
- Osakapital
- 10 226 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,3 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,5 % | 2024: 68,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 41,8 | 2024: 13,1 |
| Müügitulu kasv | −25,1 % | 2024: +6,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 239 805 | 320 018 | 301 029 | 259 823 | 194 757 | 133 851 | 187 535 |
| Puhaskasum | 679 | 9 583 | 330 | 31 240 | 7 418 | 8 667 | 7 352 |
| Käibevara | 332 750 | 256 596 | 249 028 | 222 365 | 174 219 | 223 981 | 178 897 |
| Põhivara | 30 483 | 40 204 | 12 958 | 9 097 | 12 995 | 2 956 | 5 913 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 363 233 | 296 800 | 261 986 | 231 462 | 187 214 | 226 937 | 184 810 |
| Kohustised kokku | 157 963 | 92 209 | 63 978 | 33 784 | 20 776 | 67 917 | 34 457 |
| Omakapital | 205 270 | 204 591 | 198 008 | 197 678 | 166 438 | 159 020 | 150 353 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 3,0 % | 0,1 % | 12,0 % | 3,8 % | 6,5 % | 3,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 332 750 € · 91,6 %
- Põhivara 30 483 € · 8,4 %
- Lühiajalised kohustised 7 963 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 150 000 € · 41,3 %
- Omakapital 205 270 € · 56,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 41,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 337 € | 281 € | 132 938 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 901 € | 703 € | 144 542 € | 1 |
| I kv 2026 | 12 258 € | 1 149 € | 98 366 € | 1 |
| IV kv 2025 | 11 122 € | 844 € | 149 678 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 894 € | 914 € | 91 096 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 590 € | 932 € | 89 793 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 750 € | 905 € | 160 945 € | 1 |
| IV kv 2024 | 9 466 € | 816 € | 134 839 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 779 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 94 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 3,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 44 313 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 180 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sandra Koger
- EW Skincare Institute OÜ Tegelik kasusaaja
- PSY Invest OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20048040 / 8
-
09.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20048040 / M3
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20048040 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20048040 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20048040 / 5
-
17.02.2016Muutmiskanne Ä 20048040 / 4
-
15.02.2016Muutmiskanne Ä 20048040 / M1
-
22.11.2011Muutmiskanne Ä 20048040 / 3
-
28.12.2010Muutmiskanne Ä 20048040 / 2
-
13.11.2009Esmakanne Ä 48040
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |