Access OÜ
Registrisse kantud 11785062Access OÜ (registrikood 11785062) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). 2024. aasta müügitulu oli 40 730 eurot ja puhaskasum 3 617 eurot, bilansimaht 33 854 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mark Brauer. Juhatuse liige on Reeli Kaigas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.11.2009 (16 a 10 k) · Vana-Lõuna tn 39, Tallinn, 10134
Registriandmed KMKR EE101483979 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101483979
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kirjalik ja suuline tõlge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 2023: -29,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,5 % | 2023: -50,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,0 % | 2023: 99,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,3 | 2023: 110,7 |
| Müügitulu kasv | −16,7 % | 2023: −69,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −13,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 730 | 48 897 | 159 893 | 127 002 | 100 361 | 82 568 |
| Puhaskasum | 3 617 | -14 162 | 36 242 | 27 283 | 20 322 | 7 551 |
| Käibevara | 33 854 | 28 116 | 45 087 | 27 625 | 48 603 | 14 571 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 854 | 28 116 | 45 087 | 27 625 | 48 603 | 14 571 |
| Kohustised kokku | 2 375 | 254 | 3 063 | 5 476 | 13 738 | 28 |
| Omakapital | 31 479 | 27 862 | 42 024 | 22 149 | 34 865 | 14 543 |
| Kasumimarginaal | 8,9 % | -29,0 % | 22,7 % | 21,5 % | 20,2 % | 9,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 854 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 375 € · 7,0 %
- Omakapital 31 479 € · 93,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 426 € | 423 € | 1 782 € | 0 |
| II kv 2026 | 427 € | 423 € | 5 729 € | 0 |
| I kv 2026 | 494 € | 494 € | 4 711 € | 1 |
| IV kv 2025 | 788 € | 423 € | 5 553 € | 1 |
| III kv 2025 | 644 € | 635 € | 6 755 € | 1 |
| II kv 2025 | 631 € | 635 € | 6 601 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 420 € | 611 € | 14 385 € | 1 |
| IV kv 2024 | 587 € | 563 € | 7 051 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 142 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 141 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 594 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Reeli Kaigas
- Iberic tapas OÜ Osanik
- Booze Mule drinks OÜ Osanik
- Iberic Tapas Catering OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ ARINA Tegelik kasusaaja
- Iglooo OÜ Juhatuse liige
- Booze Mule Aed OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10137501 / 8
-
09.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10137501 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10137501 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10137501 / 5
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10137501 / 4
-
17.06.2016Muutmiskanne Ä 10137501 / 3
-
24.01.2012Muutmiskanne Ä 10137501 / 2
-
25.11.2009Esmakanne Ä 137501
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 04.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |