KONSTRUKT OÜ
Registrisse kantud 11787434KONSTRUKT OÜ (registrikood 11787434) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 596 219 eurot ja puhaskasum -20 757 eurot, bilansimaht 136 919 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Imre Mäesepp. Juhatuse liige on Imre Mäesepp. Maksuvõlg on 21 253,58 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.11.2009 (16 a 10 k) · Raua tn 45, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE101334536 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101334536
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 78,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -5,1 % | 2024: 10,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −35,6 % | 2024: +38,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 596 219 | 926 297 | 667 100 | 712 119 | 705 571 | 586 280 | 467 626 |
| Puhaskasum | -20 757 | 10 829 | -1 485 | 1 627 | -58 231 | 33 585 | 41 756 |
| Käibevara | 136 177 | 133 874 | 90 706 | 138 884 | 69 300 | 106 999 | 74 960 |
| Põhivara | 742 | 2 418 | 31 594 | 5 770 | 5 200 | 6 500 | 7 800 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 136 919 | 136 292 | 122 300 | 144 654 | 74 500 | 113 499 | 82 760 |
| Kohustised kokku | 143 886 | 122 502 | 119 339 | 140 208 | 71 681 | 56 449 | 59 295 |
| Omakapital | -6 967 | 13 790 | 2 961 | 4 446 | 2 819 | 57 050 | 23 465 |
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 1,2 % | -0,2 % | 0,2 % | -8,3 % | 5,7 % | 8,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 136 177 € · 99,5 %
- Põhivara 742 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 143 886 € · 105,1 %
- Omakapital -6 967 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 105,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 593 609 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 1 510 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 1 100 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 28 579 € | 17 818 € | 216 698 € | 7 |
| II kv 2026 | 40 796 € | 18 651 € | 124 020 € | 7 |
| I kv 2026 | 20 394 € | 12 422 € | 138 590 € | 7 |
| IV kv 2025 | 13 769 € | 14 551 € | 188 114 € | 9 |
| III kv 2025 | 25 948 € | 18 918 € | 147 778 € | 9 |
| II kv 2025 | 25 092 € | 17 055 € | 147 230 € | 8 |
| I kv 2025 | 18 584 € | 8 772 € | 157 160 € | 8 |
| IV kv 2024 | 13 680 € | 6 542 € | 222 736 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 526 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 939 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 72 233 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 632 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 21 253,58 €
- 07.10.2026 21 396,65 €
- 29.09.2026 23 116,42 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 35. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Ehitus (EMTAK 41) 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubmeister.ee · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10137738 / 9
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10137738 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10137738 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10137738 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10137738 / 5
-
28.07.2014Muutmiskanne Ä 10137738 / 4
-
14.07.2014Muutmiskanne Ä 10137738 / M1
-
09.04.2012Muutmiskanne Ä 10137738 / 3
-
02.11.2010Muutmiskanne Ä 10137738 / 2
-
27.11.2009Esmakanne Ä 137738
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |