Compudel OÜ
Registrisse kantud 11792464Compudel OÜ (registrikood 11792464) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Voose küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 316 238 eurot ja puhaskasum -11 527 eurot, bilansimaht 372 594 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivar Nilisk. Juhatuse liige on Aivar Nilisk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.12.2009 (16 a 10 k) · Männisalu, Voose küla, 74410
Registriandmed KMKR EE101336699 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101336699
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 2024: 5,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,3 % | 2024: 5,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 2024: 97,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | +0,7 % | 2024: +20,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 316 238 | 314 079 | 260 630 | 316 341 | 422 106 | 291 224 | 323 462 |
| Puhaskasum | -11 527 | 18 511 | 38 544 | 37 381 | 41 723 | 42 311 | 52 931 |
| Käibevara | 33 297 | 43 988 | 365 752 | 320 086 | 303 574 | 238 276 | 195 612 |
| Põhivara | 339 297 | 330 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 372 594 | 374 987 | 365 752 | 320 086 | 303 574 | 238 276 | 195 612 |
| Kohustised kokku | 18 987 | 9 853 | 19 129 | 12 007 | 32 876 | 9 301 | 8 948 |
| Omakapital | 353 607 | 365 134 | 346 623 | 308 079 | 270 698 | 228 975 | 186 664 |
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 5,9 % | 14,8 % | 11,8 % | 9,9 % | 14,5 % | 16,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 297 € · 8,9 %
- Põhivara 339 297 € · 91,1 %
- Lühiajalised kohustised 18 987 € · 5,1 %
- Omakapital 353 607 € · 94,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 586 € | 5 357 € | 90 452 € | 2 |
| II kv 2026 | 16 641 € | 5 357 € | 105 518 € | 2 |
| I kv 2026 | 11 817 € | 5 699 € | 82 704 € | 2 |
| IV kv 2025 | 18 163 € | 6 382 € | 103 745 € | 2 |
| III kv 2025 | 14 144 € | 6 382 € | 89 380 € | 2 |
| II kv 2025 | 17 417 € | 6 382 € | 86 698 € | 2 |
| I kv 2025 | 15 795 € | 5 333 € | 97 796 € | 2 |
| IV kv 2024 | 14 039 € | 4 317 € | 102 812 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 195 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 786 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 151 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 717 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMännisalu, Voose küla, 74410
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 110 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus · maksed 110 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10138311 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10138311 / 8
-
29.03.2023Muutmiskanne Ä 10138311 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10138311 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10138311 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10138311 / 4
-
14.03.2011Muutmiskanne Ä 10138311 / 3
-
11.03.2011Muutmiskanne Ä 10138311 / M2
-
16.11.2010Muutmiskanne Ä 10138311 / 2
-
08.11.2010Muutmiskanne Ä 10138311 / M1
-
07.12.2009Esmakanne Ä 138311
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |