JayKorp OÜ
Registrisse kantud 11804351JayKorp OÜ (registrikood 11804351) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2022. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 2 133 342 eurot, bilansimaht 7 056 205 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jevgeni Kabanov. Ettevõttel on osalus 16 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Jevgeni Kabanov, Ragne Kabanova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2009 (16 a 10 k) · Gonsiori tn 25, Tallinn, 10147
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 558 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 558 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | – | 2021: 1 234,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,2 % | 2021: 2,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2021: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2021: 219 512,7 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2021: – |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 12 000 | – | – |
| Puhaskasum | 2 133 342 | 148 105 | -207 821 | 223 631 |
| Käibevara | 1 577 625 | 2 414 640 | 3 241 476 | 4 530 263 |
| Põhivara | 5 478 580 | 2 666 261 | 2 012 311 | 982 409 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 056 205 | 5 080 901 | 5 253 787 | 5 512 672 |
| Kohustised kokku | 0 | 11 | 2 | 3 986 |
| Omakapital | 7 056 205 | 5 080 890 | 5 253 785 | 5 508 686 |
| Kasumimarginaal | – | 1 234,2 % | – | – |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 577 625 € · 22,4 %
- Põhivara 5 478 580 € · 77,6 %
- Omakapital 7 056 205 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 478 € | 500 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 339 962 € | 1 566 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 56 410 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 22 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 49 920 € | 327 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 18 640 € | 5 600 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jevgeni Kabanov
- JKR Ventures OÜ Osanik
- Autonomous Operations OÜ Juhatuse liige
- Autonomous Laboratory OÜ Juhatuse liige
- Autonomousdriving HoldCo OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (16)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Snacka Angel SPV OÜ | 21,77 % | 2 177 € | 14.09.2022 | 0 €2023 |
| Lion City House OÜ Maksuvõlg | 18,10 % | 1 194 € | 18.12.2023 | – |
| OÜ Vendors Mood Maksuvõlg | 16 % | 1 064 € | 16.08.2023 | 2 364 497 €2023 |
| Stay Larsen OÜ | 2,69 % | 990 € | 23.01.2024 | 4 743 438 €2025 |
| REALIFIED OÜ | 2,46 % | 282 € | 14.10.2022 | 0 €2025 |
| Wise Guys Batch 10 OÜ | 2,40 % | 562 € | 05.09.2023 | 0 €2025 |
| Montonio Finance OÜ | 2,30 % | 315 € | 28.04.2022 | 2 973 791 €2025 |
| Wise Guys Batch 11 OÜ | 2,22 % | 442 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Vaat OÜ Maksuvõlg | 1,54 % | 367 € | 02.12.2020 | 129 572 €2024 |
| MyDello OÜ | 0,78 % | 33 € | 23.10.2023 | 5 808 064 €2025 |
| Suun Health OÜ | 0,78 % | 25 € | 19.01.2024 | 96 291 €2024 |
| Rendin OÜ | 0,71 % | 109 € | 29.06.2022 | 1 829 968 €2025 |
| Clean Kitchen Holdings OÜ | 0,66 % | 189 € | 02.07.2024 | 0 €2025 |
| Programmable Equity OÜ | 0,31 % | 12 € | 01.09.2023 | 92 244 €2025 |
| Salv Technologies OÜ | 0,21 % | 14 € | 01.09.2023 | 3 646 424 €2025 |
| Bolt Technology OÜ | 0,08 % | 24 122 € | 27.03.2025 | 2 270 854 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (46)
Näita kõiki (46)
-
Snacka Angel SPV OÜ 21,77 %
-
Lion City House OÜ 18,10 %
-
OÜ Vendors Mood 16 %
-
Stay Larsen OÜ 2,69 %
-
REALIFIED OÜ 2,46 %
-
Wise Guys Batch 10 OÜ 2,40 %
-
-
Montonio Finance OÜ 2,30 %
-
Wise Guys Batch 11 OÜ 2,22 %
-
Vaat OÜ 1,54 %
-
MyDello OÜ 0,78 %
-
Suun Health OÜ 0,78 %
-
Rendin OÜ 0,71 %
-
Clean Kitchen Holdings OÜ 0,66 %
-
Programmable Equity OÜ 0,31 %
-
Salv Technologies OÜ 0,21 %
-
Bolt Technology OÜ 0,08 %
-
Skeem
LEI 254900YG2MI3LC1KW163
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 20. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 46 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.04.2025Osanike muutmine Ä 20049314 / 10
-
20.03.2025Osanike muutmine Ä 20049314 / M7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20049314 / 9
-
08.08.2023Muutmiskanne Ä 20049314 / 8
-
12.01.2023Muutmiskanne Ä 20049314 / 7
-
15.04.2019Muutmiskanne Ä 20049314 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20049314 / 5
-
24.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20049314 / 4
-
11.10.2016Muutmiskanne Ä 20049314 / 3
-
02.03.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20049314 / M1
-
20.04.2015Muutmiskanne Ä 20049314 / 2
-
11.12.2009Esmakanne Ä 49314
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2022 | 18.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |