OÜ NOK
Registrisse kantud 11816130OÜ NOK (registrikood 11816130) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 5 221 eurot ja puhaskasum 3 014 eurot, bilansimaht 16 194 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henry Tiisma. Juhatuse liige on Henry Tiisma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.2009 (16 a 10 k) · Rahu tn 16a, Tallinn, 11619
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 57,7 % | 2024: -9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,7 % | 2024: -4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,3 % | 2024: 69,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +23,4 % | 2024: −0,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +55,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 221 | 4 232 | 4 260 | 2 915 | 1 390 | 577 | 1 570 |
| Puhaskasum | 3 014 | -421 | -637 | -536 | 92 | 541 | 757 |
| Käibevara | 15 486 | 12 847 | 12 730 | 14 243 | 14 774 | 14 682 | 14 141 |
| Põhivara | 708 | 396 | 871 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 194 | 13 243 | 13 601 | 14 243 | 14 774 | 14 682 | 14 141 |
| Kohustised kokku | 4 000 | 4 063 | 4 000 | 4 005 | 4 000 | 4 000 | 4 000 |
| Omakapital | 12 194 | 9 180 | 9 601 | 10 238 | 10 774 | 10 682 | 10 141 |
| Kasumimarginaal | 57,7 % | -9,9 % | -15,0 % | -18,4 % | 6,6 % | 93,8 % | 48,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 486 € · 95,6 %
- Põhivara 708 € · 4,4 %
- Lühiajalised kohustised 4 000 € · 24,7 %
- Omakapital 12 194 € · 75,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
90202 Muusikute lavaline tegevus põhitegevus 3 841 €
-
71121 Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine 1 380 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRahu tn 16a, Tallinn, 11619
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 750 | 1 140 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Linnateater · maksed 750 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10139438 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10139438 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10139438 / 4
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 10139438 / 3
-
16.01.2012Muutmiskanne Ä 10139438 / 2
-
18.12.2009Esmakanne Ä 139438
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |