CeramicPrint OÜ
Registrisse kantud 11834180CeramicPrint OÜ (registrikood 11834180) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Karla küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 75 379 eurot ja puhaskasum 8 532 eurot, bilansimaht 16 839 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandr Veretennikov. Juhatuse liige on Aleksandr Veretennikov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2009 (16 a 9 k) · Atleedi tee 34, Karla küla, 75326
Registriandmed KMKR EE101338930 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101338930
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 2024: 6,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,1 % | 2024: 61,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,5 % | 2024: 72,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +4,8 % | 2024: −3,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 75 379 | 71 908 | 74 591 | 61 584 | 59 717 | 56 904 | 60 179 |
| Puhaskasum | 8 532 | 4 580 | 12 803 | 2 693 | 10 055 | 5 270 | 6 568 |
| Käibevara | 16 534 | 7 792 | 15 341 | 3 806 | 10 600 | 5 146 | 5 576 |
| Põhivara | 305 | 2 394 | 2 984 | 4 226 | 4 488 | 5 080 | 7 295 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 839 | 10 186 | 18 325 | 8 032 | 15 088 | 10 226 | 12 871 |
| Kohustised kokku | 5 481 | 2 761 | 2 680 | 2 389 | 2 139 | 2 131 | 3 447 |
| Omakapital | 11 358 | 7 425 | 15 645 | 5 643 | 12 949 | 8 095 | 9 424 |
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 6,4 % | 17,2 % | 4,4 % | 16,8 % | 9,3 % | 10,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 534 € · 98,2 %
- Põhivara 305 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 5 481 € · 32,5 %
- Omakapital 11 358 € · 67,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 74 242 €
-
18129 Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk 1 137 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 571 € | 4 150 € | 11 561 € | 1 |
| II kv 2026 | 7 239 € | 3 898 € | 15 669 € | 2 |
| I kv 2026 | 12 198 € | 6 164 € | 28 017 € | 2 |
| IV kv 2025 | 9 068 € | 4 878 € | 17 949 € | 2 |
| III kv 2025 | 10 065 € | 4 878 € | 17 747 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 708 € | 4 878 € | 18 156 € | 2 |
| I kv 2025 | 8 406 € | 4 757 € | 17 787 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 187 € | 4 514 € | 19 889 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 190 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 383 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 56,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 854 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 660 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10139867 / 8
-
20.06.2023Muutmiskanne Ä 10139867 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10139867 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10139867 / 5
-
14.11.2017Muutmiskanne Ä 10139867 / 4
-
19.09.2017Muutmiskanne Ä 10139867 / 3
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 10139867 / 2
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 10139867 / M1
-
23.12.2009Esmakanne Ä 139867
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |