OÜ Novaway
Registrisse kantud 11836822OÜ Novaway (registrikood 11836822) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 8 181 eurot ja puhaskasum -9 246 eurot, bilansimaht 2 625 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Regina Salmu. Juhatuse liige on Regina Salmu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.12.2009 (16 a 9 k) · Muraste tee 7, Muraste küla, 76905
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -113,0 % | 2024: 30,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -352,2 % | 2024: 79,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −73,2 % | 2024: +297,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 181 | 30 497 | 7 675 | 0 | 0 | 5 923 | 25 876 |
| Puhaskasum | -9 246 | 9 412 | 1 181 | -12 | -12 | -3 225 | 2 282 |
| Käibevara | 2 625 | 11 871 | 9 622 | 1 947 | 1 959 | 1 971 | 7 851 |
| Põhivara | – | – | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 625 | 11 871 | 9 622 | 1 947 | 1 959 | 1 971 | 7 851 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 650 |
| Omakapital | 2 625 | 11 871 | 9 622 | 1 947 | 1 959 | 1 971 | 5 201 |
| Kasumimarginaal | -113,0 % | 30,9 % | 15,4 % | – | – | -54,4 % | 8,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 625 € · 100,0 %
- Omakapital 2 625 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 673 € | 751 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 971 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 894 € | 1 002 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 894 € | 1 002 € | 0 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 224 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 250 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 005 | 9 104 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Majandus- ja Teeninduskolledž · maksed 4 150 €
- Tallinna Teeninduskool · maksed 855 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.03.2024Muutmiskanne Ä 10140141 / 9
-
30.01.2024Muutmiskanne Ä 10140141 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10140141 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10140141 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10140141 / 6
-
14.04.2010Muutmiskanne Ä 10140141 / 5
-
03.02.2010Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 140141 / 2
-
03.02.2010Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 140141 / 3
-
03.02.2010Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 140141 / 4
-
29.12.2009Esmakanne Ä 140141
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |