Tarmest OÜ
Registrisse kantud 11856796Tarmest OÜ (registrikood 11856796) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Võsivere küla, tegevusala muu trükkimine (EMTAK 1812). 2024. aasta müügitulu oli 10 896 eurot ja puhaskasum 4 470 eurot, bilansimaht 3 787 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Krista Lummo. Juhatuse liige on Krista Lummo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.01.2010 (16 a 9 k) · Mossi, Võsivere küla, 61319
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu trükkimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 41,0 % | 2023: 38,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 118,0 % | 2023: 145,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +35,9 % | 2023: +18,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +3,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 896 | 8 020 | 6 788 | 7 453 | 6 728 | 9 390 |
| Puhaskasum | 4 470 | 3 114 | 3 417 | 3 984 | 2 486 | 2 417 |
| Käibevara | 3 665 | 700 | 1 672 | 1 824 | 271 | 2 826 |
| Põhivara | 122 | 1 443 | 1 350 | 1 216 | 469 | 877 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 787 | 2 143 | 3 022 | 3 040 | 740 | 3 703 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 787 | 2 143 | 3 022 | 3 040 | 740 | 3 703 |
| Kasumimarginaal | 41,0 % | 38,8 % | 50,3 % | 53,5 % | 37,0 % | 25,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 665 € · 96,8 %
- Põhivara 122 € · 3,2 %
- Omakapital 3 787 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 141 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 357 € | 0 € | 332 € | 0 |
| III kv 2025 | 560 € | 0 € | 2 210 € | 0 |
| II kv 2025 | 271 € | 0 € | 1 778 € | 0 |
| I kv 2025 | 298 € | 70 € | 335 € | 0 |
| IV kv 2024 | 194 € | 35 € | 643 € | 0 |
| III kv 2024 | 430 € | 105 € | 628 € | 0 |
| II kv 2024 | 221 € | 0 € | 1 555 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 47 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMossi, Võsivere küla, 61319
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 248 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tartu Maarja Kool · maksed 248 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.05.2026Muutmiskanne Ä 20051161 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20051161 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20051161 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20051161 / 3
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20051161 / 2
-
08.01.2010Esmakanne Ä 51161
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 03.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |