Klemmer OÜ
Registrisse kantud 11875457Klemmer OÜ (registrikood 11875457) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2024. aasta müügitulu oli 2 454 345 eurot ja puhaskasum 248 297 eurot, bilansimaht 1 416 741 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Tanel Kliiman, Marek Must. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.02.2010 (16 a 8 k) · Sõudebaasi tee 21, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE101356051 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101356051
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 2023: -3,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,4 % | 2023: -5,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,0 % | 2023: 83,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2023: 4,0 |
| Müügitulu kasv | +95,9 % | 2023: −66,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +13,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 454 345 | 1 253 096 | 3 738 457 | 2 744 449 | 863 838 | 1 300 471 |
| Puhaskasum | 248 297 | -48 024 | 226 780 | -41 804 | 30 034 | 12 984 |
| Käibevara | 1 328 130 | 637 943 | 815 397 | 2 033 948 | 868 192 | 766 051 |
| Põhivara | 88 611 | 336 601 | 288 898 | 11 530 | 20 662 | 30 675 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 416 741 | 974 544 | 1 104 295 | 2 045 478 | 888 854 | 796 726 |
| Kohustised kokku | 353 691 | 159 791 | 241 518 | 1 409 481 | 211 053 | 148 959 |
| Omakapital | 1 063 050 | 814 753 | 862 777 | 635 997 | 677 801 | 647 767 |
| Kasumimarginaal | 10,1 % | -3,8 % | 6,1 % | -1,5 % | 3,5 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 328 130 € · 93,7 %
- Põhivara 88 611 € · 6,3 %
- Lühiajalised kohustised 353 691 € · 25,0 %
- Omakapital 1 063 050 € · 75,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 904 € | 9 459 € | 128 622 € | 3 |
| II kv 2026 | 15 250 € | 9 459 € | 151 190 € | 3 |
| I kv 2026 | 23 769 € | 9 814 € | 184 400 € | 3 |
| IV kv 2025 | 94 890 € | 11 224 € | 630 483 € | 3 |
| III kv 2025 | 21 750 € | 10 959 € | 384 764 € | 3 |
| II kv 2025 | 27 288 € | 10 181 € | 1 085 395 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 987 € | 9 231 € | 677 076 € | 3 |
| IV kv 2024 | 24 154 € | 8 465 € | 735 433 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 968 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 153 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 42 874 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 021 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Must
- OÜ Filosoofi Maja Juhatuse liige
- OÜ RM2 Osanik
-
Tanel Kliiman
- OÜ Filosoofi Maja Juhatuse liige
- Eesti Sõudeliit Tegelik kasusaaja
- Betoonibrigaad OÜ Juhatuse liige
- Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu" Juhatuse liige
- OÜ RM2 Tegelik kasusaaja
- Tartu linn, Veski tn 53 // 53a // 55 // 55a korteriühistu Juhatuse liige
- Tartu linn, Põik tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
- Tartu linn, Filosoofi tn 19b korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Filosoofi Maja | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 2 367 742 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ Filosoofi Maja 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 5 tk
- 26. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 14,9 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40026184 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40026184 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40026184 / 5
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 40026184 / 4
-
12.12.2011Muutmiskanne Ä 40026184 / 3
-
02.11.2011Muutmiskanne Ä 40026184 / M1
-
15.03.2010Muutmiskanne Ä 40026184 / 2
-
08.02.2010Esmakanne Ä 40026184
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 14.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |